Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NTV'ye Sorun programını seyredemeyenler için

Davion

Öne çıkan mesajlar

said:
Celal Pir: Şimdi bu arada dial up'tan bahsetmişken, Alper Göktaş'tan gelen maili sizlerle paylaşayım. Diyor ki;

Alper Göktaş: Yurtdışında dial up hizmeti artık ücretsiz veriliyor. Telekom bu hizmeti ne zaman ücretsiz verecek?

Celal Pir: Hakikaten böyle midir bilmiyorum. Yani arkadaşımız bildiğine göre söylemiş.

Mehmet Ekinalan: Yurtdışında benim bildiğim ücretsiz dial up erişim yok. Ancak bir takım promosyonlarla mesela reklam karşılığı iş yapan bir site varsa belki bir ICP varsa bu tür hizmeti verebilir ama küçükte olsa çok küçük bir ücret alıyoruz zaten dial up hizmetinden. Dial up hizmetlerini çok daha fazla ucuzlatmak mümkün değil ama bizim konsantrasyonumuz daha çok ADSL'e veya işte çeşitli hotspot'larda oluşturduğumuz kablosuz internete yönelik daha çok.

Ben bu herifi telekoma müdür yapanın... Adam daha dünyadan haberi yok[signature][hline]!!!nisriG MafaK

[Bu mesaj Davion tarafından 01 Kasım 2005 21:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Davionu seviyorum
Davionu seviyosun
Davionu seviyo
Davionu seviyoruz
Davionu seviyosunuz
Davionu seviyolar

Davion allah aşkına topic açma yeter artık :-P[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

afferin davion bak ben böle işe yarar topicler görünce çok neşeleniorum. bu çocuada topic açma diyerek gereksiz msg kirliliği yaratmayınız teşekkürler... :P[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

forum kuralları gereğince bir üstteki mesajı uqotelamamalıyız...
o deilde bu ntv ye sorundaki isimler sizede komik gelmedimi? bence bunlar kesinlikle fake...[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)

[Bu mesaj cenx tarafından 01 Kasım 2005 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...