Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adam satıyorlar

zalim315

Öne çıkan mesajlar

tavsiyem şudur sadece bulunduğu şehirden al adamı internet cafe üzerinden al keylogger fln war die şüpheleniyosan bir makina gir değiştir şifreyi wer parasını başka bir makinaya daha gir tekrar değiştir weya adamla buluşun bir yerde beraber gidin bi cafeye sen sağ o selamet[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

ama adamlar öyle bi konuşiyorki adamı hemen büyülüyorlar biri ile anlaşamadık sonra bana pm attı adamı sattım diye şaşırdım keşke ben alsaydım dedim ama iş işten geçmiş ti artık dogrumu diyo yalan mı bilmiyom[signature][hline]Server: Ares
CLan : yok
Nick : Grl_GanDalF
LvL : 61xxx
np :18xx
Np :2xxx
Sosyal ağlarda paylaş

sadece sen deilsin oyuna giremeyen bende şifre değiştim kabul etmiyo sıkma canını geri gelir ama benim aldığım 15 günlük rapor boşa gitti ona yanıyom sitedeki forgot pasword da acılmıyo saten şimdi onuda ta danimarkada bulunan yigenime bile denettim site orda açılıyo ama forgot pasword acılmıyo düzelecektir eminol :)ama en kısa zamanda olur insallah[signature][hline]ID :azrail:
ares
IvI :su an iyi gidiyo
el morad (e tabiki)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OSMANKEPENEK, 01 Kasım 2005 20:46 tarihinde demiş ki:
sadece sen deilsin oyuna giremeyen bende şifre değiştim kabul etmiyo sıkma canını geri gelir ama benim aldığım 15 günlük rapor boşa gitti ona yanıyom sitedeki forgot pasword da acılmıyo saten şimdi onuda ta danimarkada bulunan yigenime bile denettim site orda açılıyo ama forgot pasword acılmıyo düzelecektir eminol :)ama en kısa zamanda olur insallah
pardon yanlış yere yazdım :([signature][hline]ID :azrail:
ares
IvI :su an iyi gidiyo
el morad (e tabiki)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...