Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunda asılı kalınıyomu

LORD_ROGUE

Öne çıkan mesajlar

başkalarını bilmiyorumda aynı şey bana oluyo , oyuna tekrar girerken , this account is currently in use , would you like to disconnect previous connection ? yazısına ok diyosun olmassa dc ettirene kadar uğraş düzelir...[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LORD_ROGUE, 01 Kasım 2005 07:40 tarihinde demiş ki:
yav ben dc olunca asılı kalıyorum aynı şey sizinde başınıza geliyomu?

abi burda bu konu bayaa açıldı inş tekrar açılmaz.. bir arkadaşımız da söledi bu artık bug mı dupe ye karşı bi önlem mi belli deil ama benim chara olduu gibi 74 saat asılı kalmayında:D[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 01 Kasım 2005 07:47 tarihinde demiş ki:
said:

abi burda bu konu bayaa açıldı inş tekrar açılmaz.. bir arkadaşımız da söledi bu artık bug mı dupe ye karşı bi önlem mi belli deil ama benim chara olduu gibi 74 saat asılı kalmayında:D

asfdgsgsgdsdfa aynı sey bu KE ilk yuklendigi gun benim basima gelmisti 1.5 gun fln askıdaydı ''çar'' sadafafr :D buff pls[signature][hline]Lvl:62 / 64
Name:IDeathEndI / perfect_effect
Clan: MosS/ MosS
Nation:Karus / Karus
Server:Cypher / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IDeathEndI, 01 Kasım 2005 08:29 tarihinde demiş ki:
said:
Ucuncu_deli, 01 Kasım 2005 07:47 tarihinde demiş ki:
said:

abi burda bu konu bayaa açıldı inş tekrar açılmaz.. bir arkadaşımız da söledi bu artık bug mı dupe ye karşı bi önlem mi belli deil ama benim chara olduu gibi 74 saat asılı kalmayında:D

asfdgsgsgdsdfa aynı sey bu KE ilk yuklendigi gun benim basima gelmisti 1.5 gun fln askıdaydı ''çar'' sadafafr :D buff pls

pzrtesi cypher dayım sen orc muydun ula?? 62 lvl adam aldım da:D[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IDeathEndI, 01 Kasım 2005 09:01 tarihinde demiş ki:
yok la ben orc değilim orgum asffasfasf:D

adsasdasds
tmm pazartesi yardıracam lvl 65 için kasacam msn var mı ver ordan konuşalım,koklaşalım,tanışalım dadasdadaasdas :D[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IDeathEndI, 01 Kasım 2005 09:21 tarihinde demiş ki:
yok lam kitlemezler bizim topici yaz yazburdan da bişi oLmas :D asdasdfafs
bu arada aççam msn senşin için sana özel olcak asdas:D

sen sallama bizi peki.. :P açma ulan açarsan org deilsin:D[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

yok la aççam akşama pm atarım buradan veririm msn le pek işim olmuoda genelde oyun açık ondan yane:D asasasfas akşam yollarım msn i sana ;) gelde bi nowa town yapalim:D aasas bide cyhperdaki human mage lerin alayı sarışın fıstıklar:D gel güzel oluo yane:D[signature][hline]Lvl:62 / 64
Name:IDeathEndI / perfect_effect
Clan: MosS/ MosS
Nation:Karus / Karus
Server:Cypher / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IDeathEndI, 01 Kasım 2005 09:26 tarihinde demiş ki:
yok la aççam akşama pm atarım buradan veririm msn le pek işim olmuoda genelde oyun açık ondan yane:D asasasfas akşam yollarım msn i sana ;) gelde bi nowa town yapalim:D aasas bide cyhperdaki human mage lerin alayı sarışın fıstıklar:D gel güzel oluo yane:D

baboli ben gelecem de benim adam warrior:D sen bana kodları ver atarız nova adasdadadas[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IDeathEndI, 01 Kasım 2005 09:28 tarihinde demiş ki:
ooo tmm işte bide aldıkmı benim priesti yanımıza peah kim tutar bizi:D

HARBİDEN HA:d zaten bende +8 full shell set +8 raptor var:D olay bitmiştir üzülmeyelim :D ben akşama yokum bu bayramda da oynamicam.. ben sana msn i özelden göndriorum sen eklersin beni.. bu arada mc_grady ler falan benim arkadaş.. duPErs:D[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...