Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beramusda Son 1 Hafta

FixeFixe

Öne çıkan mesajlar

Godfrey in gelisiyle savaslarda arrow showercilerden nefes aldik diyebilirim bu arkadas memleketim bursadanmis eger yanlis duymadiysam pm den konustum baya butun duperlerin banka charlarin adlarini verdim umarim banlar soyle cz ye ciktimda baktim karus asmis kendini humanlarda pek duper yok ama karusun hepsi duper olmus elinde iron neck + ler sanirim artik temiz bir serverin zamani geldi buna bende yardimci olmaya karar verdim sanirim bu sekilde bi yere varilmayacak ama yinede bi yardimimiz olsun sali gunu server kapanacak dediler gecen haftada kapanacak dediler halen kapanmadi ama ben diyim hersey biter dup devam eder artik bu isten para kazanir olmus millet ilk gunlerim geldide aklima cz de tankerjr bana +6 hp set yapmisti ben o zamanlar crystalle geziyodum sagolsun o kadar eziktim ne gunlerdi sonra pressok devri ve dup icine etmisim ben oyunun ya valla beramuslulardan ozurler yakinda beramus taki duperlerin tek tek adini yazicam buraya banka charlariyla beraber herneyse sanirim ben bazi seyleri yeni anliyorum selametle...
Sosyal ağlarda paylaş

zararın neresinden dönersen kardır ..ama dönersen..[signature][hline]Nick:Nix_
Lvl :61 Blade Master
Clan:şu an yok bug var
Nation: El Morad
Server: Beramus
Np:33xxx[b](Düpe nedeni ile kapalıyız)

"Yüreğin kendi mantığı vardır, mantığın ise bundan haberi yoktur"[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

FixeFixe, 31 Ekim 2005 10:34 tarihinde demiş ki:

2. olay ise bende butun beramus a yetecek kadar item var yani np gitmis fixe gitmis cok onemli degil

Ama burayı yeni okudum.. ne alaka şimdi aynı gunde iki ayrı yazı ve deişim bana pek samimi gelmedi sence ?¿
[signature][hline]Nick:Nix_
Lvl :61 Blade Master
Clan:şu an yok bug var
Nation: El Morad
Server: Beramus
Np:33xxx[b](Düpe nedeni ile kapalıyız)

"Yüreğin kendi mantığı vardır, mantığın ise bundan haberi yoktur"[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...