Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

256 lık lar 100m a cıkıomuş..

DeatH_TR

Öne çıkan mesajlar

oku canım kardeşim oku

3)Mevcut 256 Kbps'e kadar Limitsiz ADSL kullanıcılarının durumu ne olacak?

Halihazırdaki 256 Kbps'e kadar Limitsiz ADSL müşterilerimiz, mevcut hızlarında hizmet almaya devam edebilecekleri gibi, talep etmeleri halinde yürürlükteki tarifelerden herhangi birine geçebilecektir.

4) 01.11.2005 tarihinden sonra 256 Kbps'e kadar Limitsiz abone kaydı yapılacak mı?

Yeni tarifenin yürürlüğe girmesiyle birlikte 256 Kbps'e kadar bağlantı hızında yeni abone kaydı yapılmayacaktır.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse®
Lvl: 63
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 01 Kasım 2005 11:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 01 Kasım 2005 11:51 tarihinde demiş ki:
oku canım kardeşim oku

3)Mevcut 256 Kbps'e kadar Limitsiz ADSL kullanıcılarının durumu ne olacak?

Halihazırdaki 256 Kbps'e kadar Limitsiz ADSL müşterilerimiz, mevcut hızlarında hizmet almaya devam edebilecekleri gibi, talep etmeleri halinde yürürlükteki tarifelerden herhangi birine geçebilecektir.

4) 01.11.2005 tarihinden sonra 256 Kbps'e kadar Limitsiz abone kaydı yapılacak mı?

Yeni tarifenin yürürlüğe girmesiyle birlikte 256 Kbps'e kadar bağlantı hızında yeni abone kaydı yapılmayacaktır.

eyvallah :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yani 256 sınırlı olanlar 512 oluyo... Hmm ben zaten ayda 2 gb dolduramadığım için sınırlı almıştım bu benim sınırsız oynamama yetip artıyodu şimdi 512 olunca çatır çatır download eder doldururum 2gb :D[signature][hline]SamaRia - Diez - 6X - 4X.XXX - Can You Fly With(cLan mAster) - Shadow Knight - Karus
IRON_MAN - Diez - 6X - 2X.XXX - Can You Fly With - Shadow Wain - Karus
Sosyal ağlarda paylaş

ulan adam 100 kere okuyun şurayı diyerek almış copy paste yapmış adamlar hala diretio okumamaya :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 118.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bende topic açacağım ya
beyler 472 ler 854 oluyormuş
bu olursa 49mler 78 m oluyormuş ve her gün kapıya bir gazete veya milka çilekli bırakılıyormuş doğrumu.
allah sizin öğretmenlerinize sabır versin.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse®
Lvl: 63
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 01 Kasım 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
bende topic açacağım ya
beyler 472 ler 854 oluyormuş
bu olursa 49mler 78 m oluyormuş ve her gün kapıya bir gazete veya milka çilekli bırakılıyormuş doğrumu.
allah sizin öğretmenlerinize sabır versin.

Çoktan atlamışlardır köprüden bence. Ben bile güç kaynağına parmağımı sokmak üzereyim.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:158.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...