Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

512 6gb Kotaya geçsem mi?

chagy

Öne çıkan mesajlar

2005 Nisan
0 (0 Byte)
0 (0 Byte)
2005 Mayıs
0 (0 Byte)
0 (0 Byte)
2005 Haziran
0 (0 Byte)
0 (0 Byte)
2005 Temmuz
1.242.247.850 (1,157 GB)
3.471.666.235 (3,233 GB)
2005 Ağustos
841.632.110 (802,643 MB)
3.154.813.977 (2,938 GB)
2005 Eylül
531.942.066 (507,299 MB)
2.251.393.369 (2,097 GB)
2005 Ekim
733.528.117 (699,547 MB)
3.861.942.130 (3,597 GB)

upload/download bu kadar kullanılmış 256 limitsizde ki bu evde iki bilgisayar var ikiside her gün en az 15 saat açık olduğunu varsayalım ki değil ben abartıyorum.
Birinde her gün GW,NWN gibi multiplayer oyunlar oynanırken.
öbüründe pogo.com,yahoo.com gibi sitelerden oyun oynanıyor.
forumlar,msn'den dosya alışverişi,emaillerden dosya indirme falan elbette oluyor.
arada p2p ile download yapıyorum ama film yada oyun indirmiyorum sadece mp3 dü falan elbette.
Sitelerden de yeni çıkmış programları denemek için indirdiğim oluyor.
Kısacası genellikle internette iki bilgisayarda da yapılan şeyleri yukarda yazdım.

ne diyorsunuz 256 limitsizde mi kalayim yoksa 512 6gb ye geçeyim mi?[signature][hline]*telefon çalar*
-Alo?
-Alo ben aslı naber canım seni birazdan arayacağım onu söylemek için aradım,hadi byess..
-*telefon kapanmıştır* Sarışın işte..
[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

limitsiz kal kafan rahat olsun bence.[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

ya valla,istisnalar dışında bundan daha fazla kullanamam interneti herhalde,dikkat ettim aslında 3gb tı bu ay geçmişim ki oda şu Rockstar free yaptıya GTA,GTA2 ve Wild Metal'ı onları indirdim geçen toplam herhalde etti 1 gb o yüzden yoksa bu ayda 2,5 falan olurdu.

Kararsızım ya.Geçsem aslında iyi olcak ama pisikolojik olarak sanki baskı varmış gibi hissetcem bilmiyorum.[signature][hline]*telefon çalar*
-Alo?
-Alo ben aslı naber canım seni birazdan arayacağım onu söylemek için aradım,hadi byess..
-*telefon kapanmıştır* Sarışın işte..
[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

^^ kesinlikle 1+ ...
telekom sana 512k verdim dediğinde hızınında 512k olup olmayacagıda muamma herkes aynı kazandan corba ıcıyo kazan aynı kazan ama kaşıklar buyuyo sadece ...
bence kesinlikle yapma oyle bi hata bugun songun bende 256k kotalıdan sınırsıza gecmek ıstıyom demeyı dusunuyom , songun cunku ...
yarından sonra 256k sınırsız sadece tarıh sayfalarında ...
ayrıyetten olaki yeni hobier edinirsin film,oyun vs. eğer çok üç şeylerse piyasada korsan falan bulamazsan kota hesabı yapmaya başlayabilirsin ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu downloadların çoğunun dosya indirimi olduğunu düşünsem de yine de tereddütteyim 1 aylık kullanıcam zaten, sonra askere gidiyorum, sizce 1 ay full online oyun oynasam,surf yapsam,webcam kullansam falan geçer miyim kotayı (günde ortalama 12-14 saat)?

[Bu mesaj Dygrogrand tarafından 31 Ekim 2005 03:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bencede geçme kotalıya film indir albüm indir anime indir ne buluyosan indir sömür neti :)
benim günde 1.5 gb inio ki geceleri açık bırakamıyorum pcyi.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben--256k limitsizden 512 6 gb limitliye geçmek istiyorum
destek--1 kasımdan sonra bölgenizdeki telekom........
Ben--sitede telefonla da yapılır yazıo
destek--şu an öyle birşey yok 1 kasımdan sonra bölge....
Ben-- yarın arasam sizi yapacak mısınız?
destek--1 kasımdan sonra bölge...

ananı dedim (içimden) kapadım... bu kadar olmaz adamlara birşey demişler arayana bunu diyeceksiniz diye, adam papağan gibi a.k. bi skim bilmio...
Sosyal ağlarda paylaş

hep beraber kulubeden arasak kufur etsek adamın anası felen sulalesı falofos olur hehehe bıde mallar kufur etmemızı dınlıyorlarmıs sonra kaydedıp bızı buluyorlarmıs muahaha amma gulerım ha :D[signature][hline]Windows Kullandığınız tespit edilmiştir.
Linüx PENGUEN şimdi C: yi yok etme işlemine başlamıştır...

Msn.Space
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...