Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardımcı OLabilecek Var mı?

Helfor

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar foruma daha yeni üye oldum.Knight online oynuyorum ancak o kadar iyi bilmiyorum Lvl ım 41 eğer bana yardım edip 45 e kadar kasabilecek olan birisi varsa sevinirim...[signature][hline]Name:Helfor
Lvl:4x(Daha n00b'um)
Clan:Yok
Np:0(Bi kere basmıştı ElMorad)
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese küfür eder gibi cevap vermek adet oldu galiba. Adam doğru dürüst sormuş sende adama doğru dürüst cevap versen bir yerinden bir şeyler eksilir değilmi?
Neyse. Tamam herkesin böyle şeyler sorması biraz kasar burayı ama adama adam akıllı cevap vermekte kimseyi bozmaz.[signature][hline]Server: Diez
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 56
Clan: Hanedans
Np: Bu kadar oynak olmasa yazacaktım ama...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dexteriyus, 31 Ekim 2005 16:33 tarihinde demiş ki:
Herkese küfür eder gibi cevap vermek adet oldu galiba. Adam doğru dürüst sormuş sende adama doğru dürüst cevap versen bir yerinden bir şeyler eksilir değilmi?
Neyse. Tamam herkesin böyle şeyler sorması biraz kasar burayı ama adama adam akıllı cevap vermekte kimseyi bozmaz.

söyledigim birşeyde hatamı var ne bu tebki ? madem diex desin yardım et boş konusucana[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Bir konu açtım resmen kavga ediyosunuz isteyen yardım eder isteyen etmez sadece edebilecek biri var mı dedim aposlara gidip bende party ararım ama alırlarsa edemiceksen cewap yazma ya da edmicem de olsun bitsin niye bu kadar uzattıyosun anlamadım[signature][hline]Name:Helfor
Server: Diez
Nation:Karus
Lvl:4x(Daha n00b'um)
Clan:Yok
Np:0(Bi kere basmıştı ElMorad)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...