Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sakın Şifrenizi Değiştirmeyin...

bareme

Öne çıkan mesajlar

said:
OSMANKEPENEK, 29 Ekim 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
ya deli olacam kafayı yemek üzereyim 25 gün kaldı gold üyeligimin bitmesine lütfen bilen arkadaslar yardım cı olsun:(

AYNI SORUN BENDEDE VAR ŞİFRE DEĞİSTİRDİM YENİ ŞİFREMİ HATA VERİYO[signature][hline]ID :azrail:
ares
IvI :su an iyi gidiyo
el morad (e tabiki)
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler char. ımı bi ark a güvenerek şifre doum tarihi werdim deiştirsin diye çoook yakın şimdi bu adam char. ı satıyo şifre mi deiştirmem lazım doğum tarihi de war ama siteye giremiyorum beyler diesde oynuyorum her türlü yardımı yaparım birisi yardım etsin yeterki... siteye nasıl giricem weyaa şifremi nasıl deiştiricem yardım edin plss çarşambaya kadar satılmadan değiştirmem laızm :(:(:(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaanbaba, 30 Ekim 2005 17:04 tarihinde demiş ki:
ya beyler char. ımı bi ark a güvenerek şifre doum tarihi werdim deiştirsin diye çoook yakın şimdi bu adam char. ı satıyo şifre mi deiştirmem lazım doğum tarihi de war ama siteye giremiyorum beyler diesde oynuyorum her türlü yardımı yaparım birisi yardım etsin yeterki... siteye nasıl giricem weyaa şifremi nasıl deiştiricem yardım edin plss çarşambaya kadar satılmadan değiştirmem laızm :(:(:(

Geçmiş olsun..[signature][hline]Name: Genuine
Clan: A_Few_Good_Man
Server : Ares
Lvl: 6x
Np: 40xxx
Job: Paper Mage
Not: Katliamlarımız Tüm Hızıyla Devam Edecek !
Sosyal ağlarda paylaş

EFet ARKADAŞLAR lütfen ben yeni karakter aldım bütün bilgileri elimde ama gel geleyim sayfayı açıorum fakat log in olmak için sağ taraftaki yere ıd mi ve şifremi yazınca bi hata werio bu hatayı aşan bi arkadaş war sa bilgisini paylaşabilirmi acaba bizle...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...