Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

combo macro tartışması

w00t

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar 3 haftadır surekli aynı seyler post atılıyo ,oyuncular hakkında haksız yorumlar yapılıyo diye dusunuyorum , biraz bildigimiz şeyleri paylasmak gerekiyor sanırım

1-macro bir programdır manual olarak calışmaz . vurus skillerinin tumunu aynı anda (sn in 0,1 i kadar bir surede yapabilir) yani 5 skill vurusu bir anda (saniyede) goruyor iseniz bu bir macro vuruşudur !
Macro vuruş 0.1 sn de olmasına ragmen vurusun tekrar yaplabilmesi icin skill dolması gerekir .
2-combo tamamen yeteneğinize baglı olarak yapılan seri vuruşlara verilen addır .
resimdeki clan arkadasım olmasına ragmen vurusu yapan oyuncunun(hemde pek sevememe ragmen) macro (program) kullanmadıgını savunuyorum .
Ancak yukarıdada savundugum gibi arkadasın macro kullanmadıgını gosteren bi işaret var " using water of favor "yazısı .
Şahsen KE den once cok macro vurus yedigim icin biliyorum ,

macro vursa bile skill dolma suresini beklemek zorunda. eger 1 macro vuruşundan sag cıkıyorsanız hemen donup savasın ,cunku 2.vuruşu yapana kadar sure gecirmesi gerek
yada macro vurus yaptıgna inanıyorsanız tank savaşmayın slide veya koşarak vurus yapın veya mob ların yanında dövüşün çünkü macro programı kullanan kişi en yakın "z" yi hedef secer
butur cok macrocuyu bowlda yanlıslıkla atross a vurdugunu ve town aldıgını gordum .
ancak su anda bu macro vuruşları sadece ismi pek duymadıgımız oylesine cz gelmis lvl 60 -61 arkadaslar vuruyor ! bu arkadaslarda zaten bann lanmayı goze almıs oylesine oynayan adamlar .[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...