Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resmi Site Açıldı ama Yine Boş

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar KO Resmi Site bugun açıldı Tekrar ben bekliyordum Forget Pass çalışır diye yine çalışmadı nedenini bilen varmı yada sadece TürkLere Özel bi uygulamamı bu ?

http://www.knightonlineworld.com/account/forgot_password.asp[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Server : Cypher
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afrodisiac, 31 Ekim 2005 11:32 tarihinde demiş ki:
Your IP Address has been blocked because of too many trials with wrong password.
Please contact kol support.
Thank you.

Yo bende Öle bişiy demiyor sitedeyim şu anda.[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Server : Cypher
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bcfb, 31 Ekim 2005 11:43 tarihinde demiş ki:
BU YENİ BİŞİ. SANIRIM Bİ DAHA ALAMİCAN CARINI HER DENEDİĞİNDE ŞİFRE YANŞI DİCEK SANA. GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM SANA

np:7k
clan:vision

Arkadaş haklı sanirim sayk0 bende geçen sali değiştirdim hala giremiyorum mail attım 3 defa..ama foss..cevapta gelmiyor...bişiler dönüyor ama görcez bakalim....yamuk bişi çıkmaz İnşallah...[signature][hline]Lvl:62 / 64
Name:IDeathEndI / perfect_effect
Clan: MosS/ MosS
Nation:Karus / Karus
Server:Cypher / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 31 Ekim 2005 11:31 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar KO Resmi Site bugun açıldı Tekrar ben bekliyordum Forget Pass çalışır diye yine çalışmadı nedenini bilen varmı yada sadece TürkLere Özel bi uygulamamı bu ?

http://www.knightonlineworld.com/account/forgot_password.asp

Var olan uygulamarı kotu niyetle kullanan arkadaslar sagolsun ,forgot pw da bi bug ı kullanmaları adminin pw degisikliginide bloke etmesine sebep olmustur muhtemelen
*şahsen denemedim (zaten 1 seneyi askın pw i hic degistirmedim)[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...