Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

skill yardım

darklife

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaslar nekadar aradıysam da bulamadım butun carların skill lerini turk ce olarak bılen bıldıgı kadar anlatsa ve bunu da admınlerımız duzeltıp sabıt bır konu yapsalar su mubarek gunde kendılerıne cok kısı dua eder lutfen bırı yardım etsın warrior mage rouge ve priest
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 30 Ekim 2005 01:48 tarihinde demiş ki:
yardım etmek isterim ama ne istedini anlamadım

abicim skill ler in turkce acıklaması bukadar zor mu ya ben hepsını noktasına kadar demıyorum kısaca ve mantıklı olarak herkes bıldıgı kadarını yazsa butun herkes fardalanır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darklife, 31 Ekim 2005 01:49 tarihinde demiş ki:
said:
CaDoBaBa, 30 Ekim 2005 01:48 tarihinde demiş ki:
yardım etmek isterim ama ne istedini anlamadım

abicim skill ler in turkce acıklaması bukadar zor mu ya ben hepsını noktasına kadar demıyorum kısaca ve mantıklı olarak herkes bıldıgı kadarını yazsa butun herkes fardalanır

Adam sana yardım etmek ıstemıs senın verdıgın cevaba bak...İlginc...[signature][hline]HasMez, 17 Eylül 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
...
baddal sende şu madalyayı al bitsin bu çile

Char :CoI3aR
LVL : 6x Buffer/Healer
NP : xx.xxx
Clan : ::ChEtE::
Server :Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

adam allah yazı olsun cevap yazdı ben de ıkı gun den berı her gun yazıyazarak tan belıyorum yazıların tarıhlerın den de anlarsın bu en son razdıgım o arkadasa deıldı bu kadar oynayan var kımse bılmıyormu demek ıstedım yan lıs anlasılma oldur sa kusura bakmayın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...