Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beramus Banlarıyla İlgili

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

Bütün Beramus oyuncularının bildiği gibi, Godfrey tarafından banlanan oyuncuların hepsi ortalıkta at koşturuyor. Buda tabi sinir bozan bir durum.

InfiniteMadness' ın açıklamasına göre Godfray' in şu an ban yetkisi açılmamış. Ama en iyi çalışan GM lerden biriymiş hatta bütün banlananlarla ilgili bir site bile yapmış. Özetle baning tool açılınca server a çok sağlam bir tırpan geliyor.

Ayrıca Clan Bug abusing yapılmaması için bütün klanları uyardı. Yakında Freedom bile 36 kişiye inecek galiba.

Ps. Sanırım önümüzdeki perşembe Beramus adam olmaya başlıyacak.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:158.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Evet Ben O Adamı Çok Seviyorum En İyi GM Bence O.

Geri Kalan Herkes Kayırıyor.

Ona Bi PM Attım B3'Teyken Skill bug in eslant diye dierk gözümün önünde banladı.

helal olsun o adama.

onun ban yetkisinin kapatılmış olmasının sebebide muhtemelen diğer gmlerin kayırıdığı adamları banlamasıdır.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!

Accountların Hacklenmesinden Korunmanın Birkaç Yolu...

Efsane Topic,Bakın Yarılın :-)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fortuna, 30 Ekim 2005 22:03 tarihinde demiş ki:
Evet Ben O Adamı Çok Seviyorum En İyi GM Bence O.

Geri Kalan Herkes Kayırıyor.

Ona Bi PM Attım B3'Teyken Skill bug in eslant diye dierk gözümün önünde banladı.

helal olsun o adama.

onun ban yetkisinin kapatılmış olmasının sebebide muhtemelen diğer gmlerin kayırıdığı adamları banlamasıdır.

Aslında kayırması falan değil. Yeni gm lerin hepsinin kapatılmış, dallamanın biri hackleyip GM hesabı satınca, bütün GM acc. leri resetlenmiş.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:158.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...