Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce bu adam bu itemi nasıl satıcak ?

VW__

Öne çıkan mesajlar

yaw artık bu isin tezeği ii ce çıktı.. adama bak ROC +4 satıo.. yakında ib +10 wp +15 bunlarda olucak.. yaw dupe wipe yapın.. çekin ne varsa.. bunu adamın teki alıcak ve elinde patlicak.. yapmayın arkadaşlar..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 30 Ekim 2005 05:52 tarihinde demiş ki:
İtem bu buyrun yorum yapın....
[spo1=ROC +4][/spo]

resimden görüldüğü kadarıyla parantez içindeki selling +4 roc yazısının dışında , aşağıdaki lost coinslerde bikaç şeyi ifade etmekte :D[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Tüh orayı kapatmayı unutmuşuz :D
Keşke düpe yaparken almasaydım SS'i düpe yaptığım anlaşılcak şimdi sdafdasjfdasjfkjafadka ::D:D:D[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

koyar 999999dan gider adam ne kdr harcadı 25 30m desen ... ki onu alacak salakta onun dupe oldunu biliceğine göre (gerçi alan yine duper olur :D) hiç zorlanmadar satar derim :D[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 50k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 30 Ekim 2005 07:17 tarihinde demiş ki:
Tüh orayı kapatmayı unutmuşuz :D
Keşke düpe yaparken almasaydım SS'i düpe yaptığım anlaşılcak şimdi sdafdasjfdasjfkjafadka ::D:D:D
sendemi brutus :(:(:([signature][hline]nıck:izmir
server:ares
job:blade master
lvl:6x
np:7xxx
clan:camel
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yok be abi ya... Bunu arkadaşım yolladı bana msn den... Orayı kapatmayı unutmuş sonradan gördüm bende ona söledim.. "Galiba dupe yada skill edit yapıyodun 5k ve 1k coinler felan" :D:D:D:D[signature][hline]Nick: Synergenx
Clan: w00tabulos
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yaptığım bişeyi inkar etmedim bugüne kadar...Bunu çoğu kişi bilir... Bana düpe yapıyosun dediler.. Efet yapıyorum dedim . Ama bu SS deki ben deilim.. DEdiğim gibi arkadaşım yolladı bana SS'i sanırım o düpe yapıyodu yada reskill yapıyodu onu bilemem...[signature][hline]Nick: Synergenx
Clan: w00tabulos
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...