Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Plz Read Me !!! Türkler Türkler Oyunun Ve Hayatın ....... çıkarmakta başarılı..

DarkShines

Öne çıkan mesajlar

Adonisten beri oynuyorum bu .. oynunu ilk başladım zamanlar bende , arkadaşlarımda noobduk ama ne ks yaptık ne kimseyi dolandırdık vs vs vs
yavas yavas server aların sayısı arttığı gibi yurdum insanında sayısı artmaya başladı.... bizim türk zekası kimslerde yok zaten...her işin kolayına kaçtıkları gibi burdada bütün ellerinden geleni yaptılar ve çook ama çok başarılı oldular...
Turk Denince akla neler Gelir :
Hack
Dupe **
Macro
Combo
Skill Bug
KS
Np Transfer
VE KÜFÜR

Peki şimdi benle aynı ülkede yaşıyan bu insanlara ne diyim ben. Beni artık çileden çıktartılar. Ha buna yeter demenin hiç bir yolu yok imkansız..

Ve gerçekden turk olmaktan nefret etmeye başlıyorum...
Çevremdeki bir çok kişide benm gibi düşünüyor..
Bunu sebebi her el attıkları işi berbat eden turkler ( turkler diyorum çünkü bunları yapan kişi sayısı hiçte az deil ) işin kötüsü ararda iyi insalarda kaynıyo sadece ve sadece turk oldukları için....Tüm dünyada turklerden nefret eden insan sayısını tahmin edemiyorum..Tek bu oyun için değil gerçek hayatta da herkes turklerden nefret ediyor..

Peki şimdi ben bunları yazdım hemen sen işte nasıl turkler için böyle konuşursun sen turk deilmisin gibi bir yığın eleştiri gelcek
( bunları diyecek insan bnm tabirimle yurdum insanıdır. 0 zeka .... hiç muhattab olmam )

tek istediğim evet bizim insanımız bunu yapıyor
gerçekten sana hak veriryorum diyecek 1 kişi bulurum ve derdimi paylaşırım umudu ile açtım bu topic i

lütfen görüşlerinizi * insalcıl * bir şekilde yazınız.[signature][hline]Char Name : .....
Server : .....
Lvl : 61
Np : 56.550...
Clan : .....
Orc Rules + Archer Rules + ib +8 Rules
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de en az senin kadar kızıyorum bu tiplere. Aslında bi şekilde hakediyoruz bize yakıştırılan sıfatları... Ne senin, ne benim ne de bir başkasının BÜTÜN TÜRKler adına yapabilceği bişey yok...

Sadece kendin için, bildiğin yoldan şaşmayacaksın. Bu sadece oyun için geçerli değil. Gerçek hayatta da böyledir. Ha sana tavsiyem, takmayacaksın, muhattap olmayacaksın. Ondan sonra rahat ediyosun.[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

Allah onların belasını versin ramazan ramazan ama
kardeş turkluk ile oyunu ne alakası war nefret edeceksen turk olmakdan git ingiliz vatandaşı ol ingilizlerle oyna alla alla

Turklerden nefret etmene sebeb ise bu oyun BIRAK OYUNU
hayatına bak..

O dediğin kişilerin yaş ortalaması eminimmmmmm 15-16-17 ezik ben yakaladımda 2 3 bebe ole çektim kullaklarından
Sosyal ağlarda paylaş

+1 fakat her yerde karşıma çıkıyolar virus gibi bulaşıo kurtalamıyorum ki ah bi başarsam ah tek

sadece 2 şey daha ko oynamak hoşuma gidio ama onunda ..
2. si cs oynıyımdedm 2 yıl aradan sonra ondada ilk günden hile diye ban + küfür +.......... yurdum insannından kaçış yok

(anti bi program ve önerisi olan warsa pm me fast plz )[signature][hline]Char Name : .....
Sosyal ağlarda paylaş

görüşlerine katılmakla beraber komedi bir anımı anlatayım sana
arkadaşlarla dm kesiyoruz warrior o kadar iy bir donanıma sahip değil bu yüzden seekingden bir asasin (elinde mirrage üstünde plate takım vardı ama lvl 61) aldık adam çok iyi oynuyo oyunu partiden sonra adama bana ve warriora düşen shardı verelim dedik ( bu arada towndayız artık ) teşekkür etti ve beklememizi rica etti sonra bana trade aç dedi olmaz dedim o zaman çadırın arkasında merchant kurucam gel dedi ... Sonuç Chitin Shield+7 verdi :D
Not : Sattım bende +6 aldım :D
Not2: Buna rağmen ben hala bu oyunda fiilen hile yapmayan ender adamlardanım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DarkShines, 29 Ekim 2005 02:49 tarihinde demiş ki:
Adonisten beri oynuyorum bu .. oynunu ilk başladım zamanlar bende , arkadaşlarımda noobduk ama ne ks yaptık ne kimseyi dolandırdık vs vs vs
yavas yavas server aların sayısı arttığı gibi yurdum insanında sayısı artmaya başladı.... bizim türk zekası kimslerde yok zaten...her işin kolayına kaçtıkları gibi burdada bütün ellerinden geleni yaptılar ve çook ama çok başarılı oldular...
Turk Denince akla neler Gelir :
Hack
Dupe **
Macro
Combo
Skill Bug
KS
Np Transfer
VE KÜFÜR

Peki şimdi benle aynı ülkede yaşıyan bu insanlara ne diyim ben. Beni artık çileden çıktartılar. Ha buna yeter demenin hiç bir yolu yok imkansız..

Ve gerçekden turk olmaktan nefret etmeye başlıyorum...
Çevremdeki bir çok kişide benm gibi düşünüyor..
Bunu sebebi her el attıkları işi berbat eden turkler ( turkler diyorum çünkü bunları yapan kişi sayısı hiçte az deil ) işin kötüsü ararda iyi insalarda kaynıyo sadece ve sadece turk oldukları için....Tüm dünyada turklerden nefret eden insan sayısını tahmin edemiyorum..Tek bu oyun için değil gerçek hayatta da herkes turklerden nefret ediyor..

Peki şimdi ben bunları yazdım hemen sen işte nasıl turkler için böyle konuşursun sen turk deilmisin gibi bir yığın eleştiri gelcek
( bunları diyecek insan bnm tabirimle yurdum insanıdır. 0 zeka .... hiç muhattab olmam )

tek istediğim evet bizim insanımız bunu yapıyor
gerçekten sana hak veriryorum diyecek 1 kişi bulurum ve derdimi paylaşırım umudu ile açtım bu topic i

lütfen görüşlerinizi * insalcıl * bir şekilde yazınız.

HakLısın bende bi hafta önce buna benzer bi Açıklama yapmıştım CHARIM HACkLendiği için...Ama Forumdaki bazı arkadaşLar beni türk düşmanı iLan etti... Sonra kendimde düşününce özeLLikLe cafeye gittiğimde 10-15 yaş arası çocukların ''Hadi Kınayytta dupe yapcaz'' ''Lan ben birini HackLedim'' ''Abi dupe nasıL yapıLıyo'' ''uçMa şifresini söLesene'' gibi sözlerle karşılaşınca düşüncelerim tamamıyLa deişti karşındakini bi çocuk olarak algıLar ve ona göre davranırsan sorun çözülüyor... :) Çünkü bu oyun o kadar koLayki 10 yaşındaki çocuk bile sistemi hemen kavrayabiLiyor..SAna Allah sabır versin:)[signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...Karus...6x...Ares...35k
Sosyal ağlarda paylaş

Bende size bir anmı anlatıyim; Birgün apos dönüyorduk eslanta adamın birisi geldi aga patty pls dedi full dedim başladı yalvarmaya Abi annem babam yok ne olur lütfen aga pls pls felam işte sonra aldık bunu partye 20 dakka oldu olmadı adam karşıya dogru koştu 3'lü ok attı 2 tane uruk tron geldi 1 tane warior vardı onu yatırdı adam görünmez oldu bir küfürler bir dalgalar geçiyor ozamandan beri öle laçka insanlarla ne konuşuyorum nede party yapıyorum allah bize sabır versin.

Ama şunu unutmamalıyız Her KSci her duper Türk degil sadece türklerin üstüne yıkılmamalı her milleten her tür insnlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

ks nin dupenin hackin skill bugun falanin filanin irki dili dini olmaz bunu her irktan watandas yapabilir ama türklerde daha fazla yogunlustugu dogrudur bunun nedenine gelince acaba oyunda ki türklerin sayisinin fazla olusuyla alakasi olabilir mi ^o)[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Ruh Hali: Walking on Clouds (H)
Sosyal ağlarda paylaş

aynen oyle bu oyunun %95 i dupe yapiyor ama oyunun %70 bi kısmı türk olduğu için türkler böyle türkler şöyle oluyo , dedigin dogrudur nerde ks nerde dupe türkler ama , şunda düşün , ne adamlar gördüm , boss keserken üstüme bişiler çeken , bi sürü dupe yapan yabanci elemanlar var , boss keserken trade çakan elemanlar gördüm Ares DRT tayfasi mesela , vb daha bi sürü şey , geçen yukarda arakdaşın dediği gibi bu oyunun büyük bir kısmı çocuklar , okullarindan çıkıyolar internet kafeye bir yerden para bulup geliyolar , skill bug ta yapiyolar dupe ta çünkü bunlara meyil veren yerler internet cafeler birazcikta , tabiiki internet cafe sahiplerindede iş var , ko ya yeni başlayan elemanların aklına dupe ve hile zihniyetini sokuyo ve oyle devam ediyo, daha bi sürü yazcak şey varda neyse fazla kasmasın....[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

aslında burda 2 tane sorun var.. 1.si bu oyunda oynayanların çoğunun hatta nerdeyse büyük bi çoğunluğunun Türk olması.. 2.si ise informer ın dedii gibi oynayanların bi çoğunun çocuk olması.. ha ama aklı basında adamlarda dupe yapmıo deil mi yapıo.. hatta areste çok ünlü şahıslarda var.. bunun önüne KO geçmek istese geçer.. ayrıca evet bende bu oyunda oynayan Türklerden tiksinmeye başladım.. Duper,hacker vs.. olanlarından..[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

topicine kaılıyorum yani kendi yurdumun insanı iyi güze lama hak ediyolar.her oyunu nbokunu cıkardıkları yetmiyomus gibi her oyunda oynuyolar sürü halinde.şimdi bu küfür edenelre çocuk dicem ama 20 yaşında amelelik yapıp cafeden oynuyan tipelrde var alalhın kıro ağa a... koyım senin party versene lan fln bu tip şeyleri soyluyenler çok.şu oyun paralı olsa türk yogunlugu azalır kesinlikle
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu anlatıyım bende.
Guildwars'ta ekranında 5 çeşit chat görüyorsun.
Genel-Team-Guild-Trade-bişidahavarhatirlamiyorum.
Neyse trade yazıları kırmızı çıkıyor.
Oynadıgım yaklaşık bir ay süresinde kimse trade e alım satım harici bişey yazmamıştı.
Geçen Bilmemne_Turk diye bi eleman Trade'den amuhahah zuhauah diye bağırıyodu.
Ha burdan çıkacak sonuç nedir,yaşı ufak arkadaşlar her oyunda var,böyle tipler her oyunda olacak.Önemli olan onları bilgilendirmeye çalışmak,mmo kültürünü(dalga geçmeyin)biraz olsun vermeye çalışmak.Counter sanıyolar oyunu hepsi.İşin zevkinde değil fragındalar.
Neyse,kafam girsin hepsine.Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya birçoğunuzun dediğine katılıyorum
fakat şöyle birşeyde söz konusu ne kadar bilgilendirsenizde o küçük çocukları adı üstünde çocuk olduğu için kafasının dikine gider...
hadi küçük çocukları bırakıyorum 40 yaşındaki insalar bile bu oyunu oynuyor....
kafelerdeki yaş ortaması genelde 18+ hep
bu insalarda küfür ediyok hack kullanıyo dupe yapıyo..
oyunda küfür etmeseler bile combo hack kullanıp gm lereden para karşılığı item alıp satıyolar veya gm le anlaşmalı olarak char satıyolar bunların herpsine bizzat sahit oldum

hele bir kişi war ki rekor ( gm e kendisini kız olarak tanıtıp her kese item dağıtım lvl edit yaptıran bir insan ) neyse sonradan foyası çıktı ortaya ama iş işten geçti gitti bile....
ha bunalara en güzel öreneklerden biride osmali tayfası adamların yaş ortalaması 20+ dı ne oldu en sonunda kavga ettiler bilmem duyduma göre bir kişi ölmüşmü bıçaklanmış mı ne bişiler olmuş tam bilmiyorum insanlar şu oyun yüzünde ne hallere giriyolar bunların yapanların %90 ı da turk olduna göre demekki türklerde bir problem war.

Yani sonuçta çocuk veya adam bence turklerde bir problem war...[signature][hline]Char Name : .....
Sosyal ağlarda paylaş

yaklasik bir senedir bu oyundayim ve son alti aydir bu bashlik altinda acilan konuda yazilanlari duymaktan bana daral geldi ve hala bikilmadi yazilmasindan.
bu kadar insanlardan yakinilacagina bu insanlari engellemek icin cozum onerileri dusunulse(abuk da olsa insanlar fikirlerini yazsa) ve sonrasinda da uygulanabilecek birseyler ortaya cikabilkse keshke....
ama yakin konush konush sonuc ne oluor bosh konushmaktan oteye gitmior...
saygilar...[signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

Günlük hayattaki stress ve baskıları sanal bir ortamda deşarj etmek, Yine günlük hayatta yapılamayanları yapmak yada asla olunamayacak bir konuma sahip olmak ve bunları kaybetmemek için elden geleni yapmak.Bu işin cinsi cinsiyeti dili milliyeti yok aslında ama sanırım bizim milletin daha bi ihtiyacı yada fazlalığı var. Ne dersiniz...[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

Her ne kadar ben de sapına kadar bir Türk olsam da "ne yazık ki" sana katılıyorum. Ne kadar berbat iş varsa yapan Türkler. Dupe hack macro vs. Bunu yabancılar dayapıyor yapmıyolar değil ama Türkler bu işi abartmış durumda. Mesela geçen günkü topiclerin birinde emre_ultraslan hacklendiğini yazmış. Yapan ? ? ? Tabiki yine aynı cafedeki Türkler.. Yazık diyorum yazık...[signature][hline] Zuhahahahah i love priests :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 29 Ekim 2005 04:39 tarihinde demiş ki:
aynen oyle bu oyunun %95 i dupe yapiyor ama oyunun %70 bi kısmı türk olduğu için türkler böyle türkler şöyle oluyo , dedigin dogrudur nerde ks nerde dupe türkler ama , şunda düşün , ne adamlar gördüm , boss keserken üstüme bişiler çeken , bi sürü dupe yapan yabanci elemanlar var , boss keserken trade çakan elemanlar gördüm Ares DRT tayfasi mesela , vb daha bi sürü şey , geçen yukarda arakdaşın dediği gibi bu oyunun büyük bir kısmı çocuklar , okullarindan çıkıyolar internet kafeye bir yerden para bulup geliyolar , skill bug ta yapiyolar dupe ta çünkü bunlara meyil veren yerler internet cafeler birazcikta , tabiiki internet cafe sahiplerindede iş var , ko ya yeni başlayan elemanların aklına dupe ve hile zihniyetini sokuyo ve oyle devam ediyo, daha bi sürü yazcak şey varda neyse fazla kasmasın....

O devron ve deadcangethacked tambir dual o.ç ları eski drt nerdeeeeeee şimdiki drt nerde dağlar taşlar hava yer gök kadar fark var iyice b**u çıktı o clan ın sadece stonie ile muabbetim var o clan da....

[Bu mesaj BugsBunny tarafından 29 Ekim 2005 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar gercekten cocuk ıslerı bunlar cunku ben genellıkle cuma we cumartesı 12 den sonra gırıyorum ve bu tarz olaylarla karsılasmıyorum cunku sızın salak aptal hılecı serefsız dedıgınız turkler (cocuklar) sutunu ıcmıs uyuyo oluo ama ogleden sonra gırdıgımde her turlu ıgrenclıkle karsılasıom madem ole bende bı anımı anlatayım bızım kafedekı ortak yenı char kasıodu gel dedım deruda kasayım senı neyse bı healer aldık kesıoz bı mage geldı abı ne olursun al benı abı sole abı bole (kuck emrah ayakları :D) neyse aldım bu adamı bızım adama exp gıtmemeye basladı durumu ızah etmeye calıstım adama sonra basladı kufure neden atıonda anan solede bole ..... ama sunu ıı bılın kı bu bır oyun we bende bu oyunu char ıcın deıl charın olusturdugu arkadaslıklar ıcın oynuoyorum sızınde o amacla oynamanızı tavsıye ederım ayrıca (hack,dupe,bug...)gıbı yapılan olaylar bana gore sıızn hayattakı kımlıgınızı yansıtıo ne olur kendımızı bozmayalım[signature][hline]nıck:izmir
server:ares
job:blade master
lvl:6x
np:7xxx
clan:camel
Sosyal ağlarda paylaş

türk oLmaktan bazen nefret ettiğim oLuyor..

bi insan bu kadarmı adiLeşebiLir,bu kadarmı kendini küçük düşürebiLir bu kadarmı küfür yemekten hoşLanır diyorum bazen...

maaLesefki oyun (knight) türkLer oLarak köy küLtürLü insanLarın eLine düşmüş durumda...

Adam evde annesine sövüyor neden geLip sana burda sövmesin...

kardeşinin ekmeğini yiyor beLki burda neden sana ks yapmasın ?

neden seni düşünsün ? kendisinden başka reeLde başkasını düşünmezken ndn seni beni düşünsün?

gavura küfür etmezmi eder..

hep o eski kafa yetişme tarzı oLduu için önüne geLene küfür eder.

sadece bu sorunun kökü cahiLLik...

yabancıLardada 13 yaşında insan tanıyorm ama

13 = 13 deiL[signature][hline]Scream
Fukara

LVL 60,ELEMENTAL LORD

nps : 6xxxx
nation : karus
server : dies
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...