Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir kosp kullanıcısı nasıl itiraf eder yaptıgı haltı

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

ha bu arkadaşı tanırsınız..soranlara bileğimin hakkıyla level kastım sizde kasın sizde yapın diyen ""MoradSlayer""..
(aman moradslayers clanı degil)

------------

--------------

server:Ares
Level 62 %8 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:60k+
Clan:Justice

[Bu mesaj polifonik_osuruk tarafından 30 Ekim 2005 00:42 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

MoradSlayer kardesimin chari idi lvl 62yi kendi hakkiyla oldu su anda o charla alakasi yok arkadaslarina chari tamamen verdi ara sira pk icin girio o kadar...
bu arada SS ler acilmio xD[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Ruh Hali: Her gecen dakika biraz daha (N) oluorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 30 Ekim 2005 00:32 tarihinde demiş ki:
MoradSlayer kardesimin chari idi lvl 62yi kendi hakkiyla oldu su anda o charla alakasi yok arkadaslarina chari tamamen verdi ara sira pk icin girio o kadar...
bu arada SS ler acilmio xD

Valla ujio..yaklaşık 3 hafta önce bu adamın leveli 55 idi..Clanımdan düşük level oldugu için ben attım..ve geçen haftaki savaşta benle küfürleşiodu ben bu yüzden bu ss leri koydum..eger sorun olursa hemen çekeyim ssleri geri..kırmak istemem seni.[signature][hline]server:Ares
Elemental lord
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 30 Ekim 2005 00:44 tarihinde demiş ki:
said:
CaDoBaBa, 30 Ekim 2005 00:38 tarihinde demiş ki:
eide ben kosp kullaniom dememişki itiraf etmemiş ki

dikkatli oku.ssleri sırasıyla...

Yalan mı? dogru ak....
he pardon orayı okumamışım :D son zamanlarda rogue ler baya bi coğaldı hepside nedense archer oluyo ve hep ash lerde uruk blade lerde felan oluyolar çok çoğaldı macrocular[signature][hline]:-OOoOoO My GoD OMG :-O
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 30 Ekim 2005 00:45 tarihinde demiş ki:
said:

Valla ujio..yaklaşık 3 hafta önce bu adamın leveli 55 idi..Clanımdan düşük level oldugu için ben attım..ve geçen haftaki savaşta benle küfürleşiodu ben bu yüzden bu ss leri koydum..eger sorun olursa hemen çekeyim ssleri geri..kırmak istemem seni.

mmm o 3 hafta önce lvli 55 olan MoradSlayer deil iste o Moradiayer belki hatirlarsin bi ara Lord__Saint wardi charini Riddl3 ile oynayan 2. kisi hackleyince bu chari acmisti hatta lvl 40a kadar ben kastirdim sonra kardesim rogusunu yani gercek MoradSlayer i verince bu chari bi aksam bizim ordan bi velede bi corba bi izgaraya sattik :D:D:D:D:D (o zaman 5 kisiydik yani 5 corba 5 izgara xD tatlilarida unutmayalim) :D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 30 Ekim 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
said:
said:

Valla ujio..yaklaşık 3 hafta önce bu adamın leveli 55 idi..Clanımdan düşük level oldugu için ben attım..ve geçen haftaki savaşta benle küfürleşiodu ben bu yüzden bu ss leri koydum..eger sorun olursa hemen çekeyim ssleri geri..kırmak istemem seni.

mmm o 3 hafta önce lvli 55 olan MoradSlayer deil iste o Moradiayer belki hatirlarsin bi ara Lord__Saint wardi charini Riddl3 ile oynayan 2. kisi hackleyince bu chari acmisti hatta lvl 40a kadar ben kastirdim sonra kardesim rogusunu yani gercek MoradSlayer i verince bu chari bi aksam bizim ordan bi velede bi corba bi izgaraya sattik :D:D:D:D:D (o zaman 5 kisiydik yani 5 corba 5 izgara xD tatlilarida unutmayalim) :D:D:D

hayırr..eminim abii..MoradSlayer idi!!Elinde dark vane..birde shard vardı sanırım.Vallahi eminim..hem bu ilk degil en az 3 yada 4 . kez görüşüm bu kez itiraf etti kosp kullandıgını...neyse uzamasın canım konu.ama ayıp işte böyle level kasanlara..bende bilirim bilgisayarı bütün gece açık bırakıp yanımda bi rogue ile kasmayı ama..[signature][hline]server:Ares
Elemental lord
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 30 Ekim 2005 00:53 tarihinde demiş ki:
said:
Ujio, 30 Ekim 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
said:
said:

mmm o 3 hafta önce lvli 55 olan MoradSlayer deil iste o Moradiayer belki hatirlarsin bi ara Lord__Saint wardi charini Riddl3 ile oynayan 2. kisi hackleyince bu chari acmisti hatta lvl 40a kadar ben kastirdim sonra kardesim rogusunu yani gercek MoradSlayer i verince bu chari bi aksam bizim ordan bi velede bi corba bi izgaraya sattik :D:D:D:D:D (o zaman 5 kisiydik yani 5 corba 5 izgara xD tatlilarida unutmayalim) :D:D:D

hayırr..eminim abii..MoradSlayer idi!!Elinde dark vane..birde shard vardı sanırım.Vallahi eminim..hem bu ilk degil en az 3 yada 4 . kez görüşüm bu kez itiraf etti kosp kullandıgını...neyse uzamasın canım konu.ama ayıp işte böyle level kasanlara..bende bilirim bilgisayarı bütün gece açık bırakıp yanımda bi rogue ile kasmayı ama..

e o zmn yannish biliosun lvli 3 hafta önce 55 deildi onun :D daha biz OKS de iken 62 idi o ve Moradin lvli hala 62 sadece pk yapilio o charla ;-)[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...