Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu fare 70 oldumu?

BugsBunny

Öne çıkan mesajlar

Yaww allahım yaa millet kendini kral sanmış 736 damege yedi diye....!!!!!!
0000000 amcam sadece 69 lvl bildğim lvl bakma sen adamın ustunde ne tur item war ona bak..EYer adamın gold pre. war ise +3 uniglerle dolaşır dup olsunnnnnn olmaaaasıınn gelsinde bam atsınlar pehh kaç gun surecek m.k o bam adam dava bile aça biliyor bam yediği zaman KE'yee...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 29 Ekim 2005 15:44 tarihinde demiş ki:
Combo yu bırakında adam tek vuruşta baya bi koydu yine kesemedi ama dikkatimi çeken minniemouse 70oldumu?

[spo1=70lvl][/spo]

arkadas 70 oldu 71e gidio...[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Ruh Hali: Walking on Clouds (H)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vivendi_Color, 29 Ekim 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
Artık kesin eminim Bugs senin paroblemlerin var kardeş...

[Bu mesaj Vivendi_Color tarafından 29 Ekim 2005 18:04 tarihinde değiştirilmiştir]

Biraz akıl olsa neyse.......Arkadaş 70oldumu diyorum şikayet etmiyorum k? baba? aga?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 29 Ekim 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
said:
Combo yu bırakında adam tek vuruşta baya bi koydu yine kesemedi ama dikkatimi çeken minniemouse 70oldumu?

[spo1=70lvl][/spo]

arkadas 70 oldu 71e gidio...

Adam 70lvl hala lvl kasıyo anlamıyorum pk yaptığıda yok geldiğindde çouşuyo 7-8dmg ben daha minor basamadan :D

[Bu mesaj BugsBunny tarafından 29 Ekim 2005 19:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 29 Ekim 2005 19:21 tarihinde demiş ki:
said:
Ujio, 29 Ekim 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
said:

[spo1=70lvl][/spo]

arkadas 70 oldu 71e gidio...

Adam 70lvl hala lvl kasıyo anlamıyorum pk yaptığıda yok geldiğindde çouşuyo 7-8dmg ben daha minor basamadan :D

[Bu mesaj BugsBunny tarafından 29 Ekim 2005 19:21 tarihinde değiştirilmiştir]

bugs minny hakkinda eger cosuo diosan bu oyunu oynama bi da hangi coshmak en son minniyi puppet ile partydeyken 4 sin + 1 warriorun arasinda almistik nolur git lvl kas ve su adam hakkinda cosuo deme xD[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Ruh Hali: Walking on Clouds (H)
Sosyal ağlarda paylaş

said:

bugs minny hakkinda eger cosuo diosan bu oyunu oynama bi da hangi coshmak en son minniyi puppet ile partydeyken 4 sin + 1 warriorun arasinda almistik nolur git lvl kas ve su adam hakkinda cosuo deme xD

Coşuyo dediğim yanlış anlanadın sanırım bu 2gündür aşırı lag var ve birden dmg ler geliyo bana şaftım kayıyo 2 gündür minny yi gördüm ve iki gündür hafif takılma oldu adam 7çıkardı birden ama adı çok yada hiç çıkmıyo nerdeyse cz de o konuda fıs anca lvl kasar o...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 29 Ekim 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
aldin cevabini iste daha ne uzatiosun xD

ben kacar hadi az ziftleniim oyuna akiim 70 olmam lazim ivi kasacam xD

Sen git ivi kas bende pk yapıcam a.q lvl kassaydım bugüne kadar varya 65-66 yada daha fazla olucaktım 61.80 felan olmuştum yine 60.50 ye düştüm artık sırf pk kasıcam oda 100k felan oldu np 30k da silindi eskiden itemleri tamamlıcaz banı açıcaz diyte çok uğraştık 3 kere ban yedik 4 kere itemlerim silindi yakındada satıcam char ı 600$ a itemlerle beraber :S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 29 Ekim 2005 19:17 tarihinde demiş ki:
said:
druenler, 29 Ekim 2005 18:10 tarihinde demiş ki:
neden o kadar saklayacak seyin var? nerdeyse simsiyah bi ss yollayacaksin editlemekten.

Sen sorasın diye alla alla sanane .......

tobe. ne demek sanane. burasi public bir forum, ahir degil. senin aile albumunu karistirip sormuyoruz bisey. surekli insanlara birtakim suclamalar yonlendiriyorsun. sen temiz olmadiktan sonra baskasi cheater olsa ne olur. konusmaya hakkin bile olmaz. hp ve skillbar'ini kapatanlar genelde ya skill bug kullaniyordur ya da +3 jeweller ile aldigi hp/mp'i sakliyordur. bu kadar basit..[signature][hline]Nick: Roguenler
Lvl: 6x
Clan: Blood
Nation: Orc
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 29 Ekim 2005 21:06 tarihinde demiş ki:
said:
BugsBunny, 29 Ekim 2005 19:17 tarihinde demiş ki:
said:
druenler, 29 Ekim 2005 18:10 tarihinde demiş ki:
neden o kadar saklayacak seyin var? nerdeyse simsiyah bi ss yollayacaksin editlemekten.

Sen sorasın diye alla alla sanane .......

tobe. ne demek sanane. burasi public bir forum, ahir degil. senin aile albumunu karistirip sormuyoruz bisey. surekli insanlara birtakim suclamalar yonlendiriyorsun. sen temiz olmadiktan sonra baskasi cheater olsa ne olur. konusmaya hakkin bile olmaz. hp ve skillbar'ini kapatanlar genelde ya skill bug kullaniyordur ya da +3 jeweller ile aldigi hp/mp'i sakliyordur. bu kadar basit..

Evet 4500hp ve 3000 manam var ve skill lerimde bloody beast var ve bütün stat larım 255 ee şimdi napıcan??? şimdide bunu mı ss ını isticem alla bi de get ya :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...