Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ok.Oyunu Bırakmanız İçin Gerçek bir Sebeb!!!!!

Necro

Öne çıkan mesajlar

VAy be herkesin kendi skill şifrelerini yazarak bug yaptını sanıyodum... Demek ki artık rogue ler buff,heal,malice parazit toment atıyo.. EE artık priestlerde spike çakar yada sword dancingle adam döver dsfjsdkjfksdjkgsdjk :D:D:D[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

**** ********* ******* ******[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 27 Ekim 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
Varya magelerin stealth atıp town bomb yapmalarını düşünmek bile istemiyorum.. Ne komedi olur ya .... sadkasfjkasjf :D:D:D:D

gördüm stealth i olupda nova efektleri yapan orc mage stealth allah belamı versinkin ss almayi bilmiodum :([signature][hline]Cypher ' da BiR EfSaNe DoğuYor ;)
XxxXxxx ;) 5x ( 3 günde )
Sosyal ağlarda paylaş

Aresteki humanlara...
Ya düşünsenize Lord Mozard,Hesbolah,Talkative,Polifonik osuruk vb. mageler.. Stealth atıp town bombalıyo 4'ü birden.. Varya human base yalan olur ajdsjgksdajkgjsadk :D:D:D:D[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

2 Chitin armor pantolon yaktım şu an :) .Birde bu arkadaşın yaptığı mantık olarak hile araştıran birisi için normal yapılabilecek bir durum.Bende tek skill için kullandım.Ama artık kullanmıyorum.Oyunda hile olduğu zaman zevk kalmaz.Bu arkadaşların düzelmesi dileğiyle..
Sosyal ağlarda paylaş

ewon n00bmusun_?adam rogue kocaman belli oluyo priestlar mageler asla rogue kyafeti giyemez.Herkes kendi kıyafetini giymek zorundandır silahları ise herkes istediği gibi statlara abanarak alabilir.eğer senin dediğin gibi olsa benim küçük priestıma str abanıp wariiror shell giydiririm^^.[signature][hline]lvl 60 UNDEAD RoGuE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...