Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gm Ler Hakkında Duyduklarıma İnanamadım..

Ucuncu_deli

Öne çıkan mesajlar

Evet bunu sizinle paylaşmallıyım.. çünkü sizde eminim saatlerinizi bu oyuna harcıosuınuz.. emek meselesi.. Gm lerin dupe wipe bahanesiyle chardan itemları aldıklarını ve bu itemları $ üzerinden Sattıklarını duydum.. sizde bu konu hakkında bişey biliorsanız buyrun.. Eger bunlar doğruysa ne için Uğraşıoruz ki??[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

bunu bende duydum ama saçma geliyo , gm ler genelde +8 scroll alım satımı yapıyolar diye duydum, bu arada gm in birinin account unu açıp içinden item almasına gerek yok diye düşünüyorum , bi yerde boss çıkarabilme yetkisi olan gm , istedigi bir yerde oyun içine itemde sokabilir....[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 28 Ekim 2005 06:49 tarihinde demiş ki:
bunu bende duydum ama saçma geliyo , gm ler genelde +8 scroll alım satımı yapıyolar diye duydum, bu arada gm in birinin account unu açıp içinden item almasına gerek yok diye düşünüyorum , bi yerde boss çıkarabilme yetkisi olan gm , istedigi bir yerde oyun içine itemde sokabilir....

Yaw ii de sen eğer istediin itemı oyuna sokarsan sonunda dupe taramasında patlarsın.. e bu sefer gm den item alan kisi ss alıp bunu gönderse gm gmliğinden olur.. bence bunu yapmanın en kolay yolu warolan legal itemı ı çalıp satmaktır.. ki bence bunu yapıolar yoksa evden oynayan kimseye trade atmayan ve şifreyi haftada bir değiştiren insanlar nasıl hacklensin??[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

gm dupe itemmi sokucak zannediyosun oyuna ?
pfil ile prisoner a zamanında gm tarafından hedie edilen
+8lycaon stafflar dupe muydu ?
yada nychristeki +3 veya üzeri roller yada ss deki + lı unique ler bunlardamı dupe ? gm yada admin yoktan vareder birnevi oyun içi tanrı diyelim...[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 28 Ekim 2005 06:54 tarihinde demiş ki:
gm dupe itemmi sokucak zannediyosun oyuna ?
pfil ile prisoner a zamanında gm tarafından hedie edilen
+8lycaon stafflar dupe muydu ?
yada nychristeki +3 veya üzeri roller yada ss deki + lı unique ler bunlardamı dupe ? gm yada admin yoktan vareder birnevi oyun içi tanrı diyelim...

Tam anlatamadım galiba.. ben sadece yapılabilinecek bişeyden bahsediorum.. gm de salak deil herhalde kalkıp +8 lycoan dupe versin:D konu o deil konu neden bu kadar insan durmadan hacklenior?? bu adamların hepsi mi çaldırdı şifreyi? bence bunun içince bir bit yeniği var.. sonra adam kalkıp hep yeni item soksa server a bu belli olmaz mı bi zmn sonra? düşünsenize +8 raptordan bir dolu war.. bi zmn sonra dupe taraması ayağına gider itemlar.. sonra yeni item yapmak yerine warolanı devamlı satmak dururken adam kendini neden riske atsın?[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar bence bu cok saçma oyunda her şeyin db vardır
sen gm olarak onlara girebiliyosan ve sen ayarlıyosan dblerini
yok dupe miş yok hackmiş yapmana gerek yok ki adam zaten senin bilgilerini görüyoo zaten herşeyini biliyo neden böle konusuyosunuz ki istese alır çarı istese seni en kral yapar herşey db BAGLIDIR.[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
cLan : SiE_NooB_SiE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MiLiTaN_44, 28 Ekim 2005 07:36 tarihinde demiş ki:
ya arkadaslar bence bu cok saçma oyunda her şeyin db vardır
sen gm olarak onlara girebiliyosan ve sen ayarlıyosan dblerini
yok dupe miş yok hackmiş yapmana gerek yok ki adam zaten senin bilgilerini görüyoo zaten herşeyini biliyo neden böle konusuyosunuz ki istese alır çarı istese seni en kral yapar herşey db BAGLIDIR.

Bialder sen kafa mı buluon yaw?? ben aylarımı verecemj gm gelecek benim chari alacak.. ohh ne güzel memleket.. sen bi lvl 60 ol o zmn konusalim bunlari..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ben sana seninle kafa buluyorum demedim ki ben sana dogruyu söylüyorum.adam girebiliyo yetkisi var çünki bu dedigim şeyi kendi başımada düşünüyorum adama o yetki verilmiş yoksa neye gm olsun en basiti oyunu yenilediler nerden yapıcak db den başka nerden yapıcak ki işte dedigimde böyle bişi[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MiLiTaN_44, 28 Ekim 2005 08:00 tarihinde demiş ki:
ben sana seninle kafa buluyorum demedim ki ben sana dogruyu söylüyorum.adam girebiliyo yetkisi var çünki bu dedigim şeyi kendi başımada düşünüyorum adama o yetki verilmiş yoksa neye gm olsun en basiti oyunu yenilediler nerden yapıcak db den başka nerden yapıcak ki işte dedigimde böyle bişi

yaw o zmn sen ben neden kasıoruz?? gm o zmn gelsin ne var ne yok alsın.. neden kasıoruz ki? sonra gm ne için var? ortalıgın düzeni için.. eğer bi problem varsa çözmek gerekeni yapmak için.. benm itemlarımı almak için mi? dupe sa alsın ama mesela şimdi Sertan_ die bi ark vardı areste onla konuştum adam hacklenmiş.. ve imkanı yok hacklenmemin evde oynuorum dio.. buyur burdan yak.. trade almam şifreyi kimseye sölemem.. peki bu adam nasıl hacklendi?? paradox..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 28 Ekim 2005 08:04 tarihinde demiş ki:
yaw o zmn sen ben neden kasıoruz?? gm o zmn gelsin ne var ne yok alsın.. neden kasıoruz ki? sonra gm ne için var? ortalıgın düzeni için.. eğer bi problem varsa çözmek gerekeni yapmak için.. benm itemlarımı almak için mi? dupe sa alsın

işte adamın görevi o düzeni saqlamak adama senin çarın faydası yok ki kendisine açar :) itemlerini veririr chitin shellerini ayarlar biter :D[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MiLiTaN_44, 28 Ekim 2005 08:07 tarihinde demiş ki:
said:
yaw o zmn sen ben neden kasıoruz?? gm o zmn gelsin ne var ne yok alsın.. neden kasıoruz ki? sonra gm ne için var? ortalıgın düzeni için.. eğer bi problem varsa çözmek gerekeni yapmak için.. benm itemlarımı almak için mi? dupe sa alsın

baba sen anlamak istemiosun galiba en başta ne yazdım ;?? $ karşılığı satıo dedim?? Real para yane.. Kapish? adam para kazanacaksa onu ben mi zengin edecem?
işte adamın görevi o düzeni saqlamak adama senin çarın faydası yok ki kendisine açar :) itemlerini veririr chitin shellerini ayarlar biter :D
[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:
ben sana seninle kafa buluyorum demedim ki ben sana dogruyu söylüyorum.adam girebiliyo yetkisi var çünki bu dedigim şeyi kendi başımada düşünüyorum adama o yetki verilmiş yoksa neye gm olsun en basiti oyunu yenilediler nerden yapıcak db den başka nerden yapıcak ki işte dedigimde böyle bişi

yaw o zmn sen ben neden kasıoruz?? gm o zmn gelsin ne var ne yok alsın.. neden kasıoruz ki? sonra gm ne için var? ortalıgın düzeni için.. eğer bi problem varsa çözmek gerekeni yapmak için.. benm itemlarımı almak için mi? dupe sa alsın ama mesela şimdi Sertan_ die bi ark vardı areste onla konuştum adam hacklenmiş.. ve imkanı yok hacklenmemin evde oynuorum dio.. buyur burdan yak.. trade almam şifreyi kimseye sölemem.. peki bu adam nasıl hacklendi?? paradox..

LoL sertan_ cafeden oynamaz sifresini kimse bilmez güldürme beni sertan_ internet cafesi var bu adam hic mi uyumaz sana sorarim adam hem kafeyi isletecek hem 62 olacak belki 62yide gecmistir bence hacklenmemistir dupeden gitmisdir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 28 Ekim 2005 11:08 tarihinde demiş ki:
said:
said:

yaw o zmn sen ben neden kasıoruz?? gm o zmn gelsin ne var ne yok alsın.. neden kasıoruz ki? sonra gm ne için var? ortalıgın düzeni için.. eğer bi problem varsa çözmek gerekeni yapmak için.. benm itemlarımı almak için mi? dupe sa alsın ama mesela şimdi Sertan_ die bi ark vardı areste onla konuştum adam hacklenmiş.. ve imkanı yok hacklenmemin evde oynuorum dio.. buyur burdan yak.. trade almam şifreyi kimseye sölemem.. peki bu adam nasıl hacklendi?? paradox..

LoL sertan_ cafeden oynamaz sifresini kimse bilmez güldürme beni sertan_ internet cafesi var bu adam hic mi uyumaz sana sorarim adam hem kafeyi isletecek hem 62 olacak belki 62yide gecmistir bence hacklenmemistir dupeden gitmisdir

sertan_ ın ağzından bu dediim lafalr.. ayrıca adam hacklendi.. çıplak görünce sordum hayırdır ne iş die.. adamın int cafesi olduunu bilmiodum ilginç.. o zmn çalınması normal.. eyw[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
angelusy, 28 Ekim 2005 11:13 tarihinde demiş ki:
kasma oyunu bırak.. lvl ler ılerledıkce gm yardımı her zaman olur ama gm' in işi yokta baskasından alıp baskasına verecek yuhhhh cok sacma bır tespıt helal valla

walla sana saçma gelebilir ama bunu diyenler bayaa sağlam adamlar.. öyleki gm den parayla item alan adamlar.. istersen ver msil istediin item ı alalım sana.. :D şaka bi yana gerçekten item alan insanlar var.. bu dediim insanlar,ismi bende kalsın, +8 lycoan u olan insanlar.. bire bir görüstüüm kisiler.. gm den aldılar.. bilmiosan öğrendin..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

: )) Ben arada sırada para para derim
Gm'ler para ile çalışıyor bu bir gerçek..
Gm ler yoktan var eder istediğini siler istediğini ekler bu tamam
Oyunun Bir DB war evet ama GM bir Admin Paneli war..İstediği DB serinosunu değiştirir Dup olur boss malı..
Gm'ler şe*rref*s*zd*r buda bir gerçek..

Umudumuz TURK GM lerine kaldı artık ama onlar yetki yarım yamalak verilir eminim xD

Ben bir gm ile pazarlık yapmıştım ordan biliyorum f9 gibi bir char bana nekadara patlar dedim adam bana 3000$ civari dedi biraz muhabbetin arkasından sordum Gold Uyesiydi o account.Azındanda kaçırmış olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maelstrom, 28 Ekim 2005 08:03 tarihinde demiş ki:
ucuncu_deli sen anlamak istemiyorsun, adam gibi yollardan oynarsan ve oyunda güvenilir kişilerden biri olursan, emin ol gm sana dokunmaz.

+100[signature][hline]server:Ares
Level 62 %8 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:58k+
Clan:Fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 28 Ekim 2005 06:46 tarihinde demiş ki:
Evet bunu sizinle paylaşmallıyım.. çünkü sizde eminim saatlerinizi bu oyuna harcıosuınuz.. emek meselesi.. Gm lerin dupe wipe bahanesiyle chardan itemları aldıklarını ve bu itemları $ üzerinden Sattıklarını duydum.. sizde bu konu hakkında bişey biliorsanız buyrun.. Eger bunlar doğruysa ne için Uğraşıoruz ki??

Onların özel bi komutu var ve biara bende vardı GM handbook da biara koyarım buraya bi süre geçsin bütün admin gm lerin herkesin msn i bile var neyse

Onlar mesela /raining 100 yazarsa en sağlam yağmur yağıyo /snow 100 yaparsa kar felan yağıyo hava kararıyo ama gm lik yetkisi olması lazım char da bunları yapabilmek için ayrıca aynı bu şekilde adam yanında oyundaki bütün itemleri bulabileceğin bi NPC çağırıyo yanında e tabiki gm char görünmez bi şekilde dolaştığı içinde oda görünmez ve itemler shard felan rol orda 1 coin e satılıyo gm in öyle bişey yapmasına gerek yok...

Buarada nychirs de rol +3 +var demiş sanırım biri Server daki bütün dupe whipe ve trade block yiyenleri Festo Nychris ve KOLA yaptı ...Ki o daha 67lvl ken ve raven larda kasarken muabbet etmiştik bana 1980 ap 3700 hp ve 1000civarı defansının olduğun söylemişti ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...