Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gm Kaldırılamaz dediği Aresmajere Ve cowaK ın baanları nasıl açıld

Thunder_bird

Öne çıkan mesajlar

Bildigim kadariyla :junkie: nin de bani acildi ama o adam 1 lvl den basladi ve kasdi suanda kac lvl bilmiorum zaten lvl kasio heralde..ama duydugum kadariyla Aresmejere lvl bile kaybetmeden döndü oyuna..He duydugum kadariyla diorumya hani onun arkadas cevresinden..onu bi baslikda arese lvl kac die sormusdum görmedi heralde..gene soruorum

Aresmejere lvl pls :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Warum, 28 Ekim 2005 15:51 tarihinde demiş ki:
hmm peki bu adam bunca zamandir lvl kasiorda neden bütün millet sadece bu adami cz de görünce baslik acma ihtiyaci hissetti..lvl kasarken gören olduda baslik acmadimi??mantiklimi sence?ares bir clana girsede ordan birinden ss alsak..lvlini gösteren..

Sen şu an kaç diyorsun aresmajereye ????????[signature][hline]Name: ::TaLkative::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 61 %25
np: 180 k +
Job: Paper Mage
ORCC
Sosyal ağlarda paylaş

o arkdas cevresinden bana solenen 64 65 civari yani lvl kaybetmedigi..zaten su düsündürücü deilmi adam cz ye girdikden sonra biizim haberimiz oldu?yani bunu bi gören lvl kasarken olmusmu olsaydi gene buraya +9389348534 kac tane o anda topic acilirdi.ama ares cz geldikden sorna topic acildi tartisildi..bu demekki benim anladigim ilk defa milletin bunu görmüs olmasi?haksizmiyim?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JeLLyyyy, 28 Ekim 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
kanka ben 63 olduguma gore oda 61 62 olmustur :D:D:D:D::D:DD:

mesele 62 63 olmasi deil..eger lvl kasmaya baslasaydi %100 apos dönmeye basladigi adnan itibaren hadi en gec dielim..biri ss alip bu adamlarin banni nasil acildi die bir soru sorardi..adam cz girdigi anda bütün millet nasi oldu banlar acil di felan demedilermi??görünmez oalrakmi lvl kasdi bu adam?
Sosyal ağlarda paylaş

Char banlandığında Lvl 65 di açıldığında da lvl 65 di die biliyom

Konu o diiL şu an sana diyoruzki veya topicki açan kişi
Gm in açılamaz dedi charlar nasıl açılıyıor

?????????????????????????????[signature][hline]Name: ::TaLkative::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 61 %25
np: 180 k +
Job: Paper Mage
ORCC
Sosyal ağlarda paylaş