Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PAZAR ALANI BILIYORUM :D (SIKINTIDAN)

LeoNSeA

Öne çıkan mesajlar

diez de 1 lvl char satılık ne oldugu belli deil daha ana rahmin cıkınca anlıyacaz ne olsun eli ayagı duzgun olsun da ne olursa olsuun ( yumuşakcalar hariç )[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MiLiTaN_44, 28 Ekim 2005 15:08 tarihinde demiş ki:
Espiri güsel ama PaZar aLanı PLz..

nabım ya pazar alanına baktım bırı 47 lvl char satılık demiş hemde 25 ytl muaha ben 55 lvl charı 12 saatte kasıom :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeoNSeA, 28 Ekim 2005 15:09 tarihinde demiş ki:
said:
MiLiTaN_44, 28 Ekim 2005 15:08 tarihinde demiş ki:
Espiri güsel ama PaZar aLanı PLz..

nabım ya pazar alanına baktım bırı 47 lvl char satılık demiş hemde 25 ytl muaha ben 55 lvl charı 12 saatte kasıom :D

De git ben kosp ile o kadar olamadim 3 günde sen nasıl oluon[signature][hline]Cypher ' da BiR EfSaNe DoğuYor ;)
XxxXxxx ;) 5x ( 3 günde )
Sosyal ağlarda paylaş

buzi ye ozelden soyledım sıze de burda soyleyım ha buzi bı eksık seysoyledım sana da burda oku :

diez de charı acın 1 lvl gelın raiba ya 10 saat yanımda apos da durun yeter bu arada gold premıum almayı unutmayın..

ben 1 warıor actım 1 haftada bugun tam 1hafta oluo aksam saat 11 de 60 oldu inanmayan varsa 1 hafta benım le takılsın ama yaparsam 1 takım elbısenızı alırım en az sarar :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
Sosyal ağlarda paylaş

saten 1 hafta da 60 olamazsın dıyen adam bu oyunu bılmıyor derım daha kısa sure de de yapılır ama 1 prıest 1500 buff 6mage 1 de senın karakterın olması lazım ne için dersenız eslantta golem party aoe golem daha kısa sure 60 sınız ama full kasmak suretıyle[signature][hline]Nick : LeoNSeA
Sosyal ağlarda paylaş

diez de olan ve human olan varsa her gun iftardan sonra eslant golem spotuna gelsın izlesın bızı butun golemlerı dark stone ler dahil 2 tane ice mage topluo ve 4 flame de kesıo :)[signature][hline]Nick : LeoNSeA
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende kasmıom fazla 4 aydır 61 deyım gunluk %1 alıp moradon a gecıom benım varım yogum moradon ben sadece ordan zevk alıorum :D saçma gelebılır ama satış daha zevklı benım için :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...