Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARESLİ ORCLAR UTANIN

avarel

Öne çıkan mesajlar

burda anlatilmak istenen eziklik deil humanlarda sadece ipini koparanin cz ye atlamasi,human arkadasin kendi azindan duydum kac tane skill bug kullanip nova atan 60 lvl olmayan mage var diye[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

dumaa yani elaki dupeden ban yemedi mi ya pfff nerelere cekiolar olaylari LOL lol IoI hatta sen partyde geyik yapinca zuhaha muhaha asada felan gülüosun birakta gmler kendi aralarinda nasi gülüolarsa gülsünler adamlar tüm gün ona ban buna ban bi ton pm hacklendim kilim döndü tüyüm kirildi stres topu adamlar dimi ama...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
avarel, 27 Ekim 2005 21:31 tarihinde demiş ki:
beyler gecen gün olan olayı ızlegince utandım walla. Humanlar bildiginiz gibi cz de orc base cıktıgı yok gecen hafta GM sonunda geldi ve humanlar orc base'den cekilin dedi ve ceekilmeyıp kalan 5-6 mage ban yeid bu nolay gece saat 4 de olud uttanın be yaw

ahah:D ben neden utanıorum yaw:D walla utanıcak bisey yok gm bu.. BAN BAN BAN :D[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 28 Ekim 2005 04:45 tarihinde demiş ki:
burda anlatilmak istenen eziklik deil humanlarda sadece ipini koparanin cz ye atlamasi,human arkadasin kendi azindan duydum kac tane skill bug kullanip nova atan 60 lvl olmayan mage var diye

evet orclarda zaten hepsi iyilik meleği adam 1500 buff kullanıo gözümün önünde sonra gelio torment atıo gidio birine 1920 heal basıo
3 çeşit nova lar zart zurt .
şunu kabullenin skill bug her iki nation dada var el morad ın sayısı önceden de fazlaydı şimdide fazla.sizde çağırın app lerinizi cz ye bi günde siz reğin alın human base i[signature][hline]Name : Marla_Singer
Lvl : 62
NP : 106.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

:utaniem: nagisanın arkasına takılıp geliyo hepsi ben halimden memnundum valla ama banlandıkları iyi olmuş artık sağdan soldan çıkmak zorunda kalmıcaz ben cici priestım eleni.
Ben:yürü la soldan çıkalım biri gelirse parazit atarsın
Eleni:öldüm ben a.q
Ben:Nasıl
Eleni:2 meteor 3 nova yedim
Ben:lol[signature][hline]ben holigun :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yalaninizi, 28 Ekim 2005 10:19 tarihinde demiş ki:
orc larda humanlar kadar user yokki app olsun :D

orc lardada var ama hepsi app hiç birinde np yok karus a girince nereye gitsem orc hiç birindede np yok kassın gelsin kasamıolarsa onların sorunu
yada orclar bassın herhangi bi şehri onlar kristalden faydalansın[signature][hline]Name : Marla_Singer
Lvl : 62
NP : 106.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BLACK_SUN, 28 Ekim 2005 14:18 tarihinde demiş ki:
beyler cz np kasmak neden bukdadr zor neden bu orclar disari cikmiyo illa bizmi town bomb yapmamız lazım 10 kere yapincada heme NYCRİS MONSTERKİLL GELİYOLAR HELP orclar iyi haberlesiyoo :))

biraz düşünseniz,ob önüne yıgılmasanız bizde dışarı çıkarız sizde bizi kesemezsiniz yine ama[signature][hline]server:Ares
Level 62 %8 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:60k+
Clan:Fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuk utanın demiş kırmayın!.. Baba orclar harbi ezik kaldı (yanlış anamayın azlığınızdan bahsediyorum) Biz clancak orc olmayı istedik GM den maille ama o bize otomatik hata maili yolladı :D Biz ısrar ettik yine gönderdik adam daha inatcı çıktı aynı mail yine geldi. Bi orc olsak Dünyanın dengesi değişir (!) :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...