Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sketon kılıgındayken pelerin meselesi

0ttavio

Öne çıkan mesajlar

abiler yawss bu adamlar sketon sekline giriyolar trans. kagıdı ile bide kafalarının yanında pelerin sallanıyo ben onu sadece pelerinli clan masterlerı yapo sanıyodum ama bugun gordum polifoniq_osduruq da yapıo ama o clan baskanı deil bu nasıl oluyo soleye bilirmisiniz
Sosyal ağlarda paylaş

polifonik gelsin o söylesin :D[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 28 Ekim 2005 00:01 tarihinde demiş ki:
sen yorma abicim bunlarla güzel kafani. git takil kes level kas .. napacaksin üstteki yesil yazilari . %99'u ciddiye alinacak sey degil zaten. Pelerinde nedir :D bos sey bunlar

ok ona ugrasıom zati herseyden once lwl kasacam buama atlanmı o a.q atlanmı bole %1 bile oynamıo off off
Sosyal ağlarda paylaş

said:
0ttavio, 28 Ekim 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
esland da la nasıl yaıon sen onu hem skeletonsun hemde pelerin cıkardın gordum soramadım a.q pm blockluydu

valla pm her daim blocklu..özellikle yaptıım birşey yok oldu bitti:D[signature][hline]server:Ares
Level 62 %8 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:55k+
Clan:Fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 28 Ekim 2005 00:53 tarihinde demiş ki:
said:
esland da la nasıl yaıon sen onu hem skeletonsun hemde pelerin cıkardın gordum soramadım a.q pm blockluydu

valla pm her daim blocklu..özellikle yaptıım birşey yok oldu bitti:D
yalancı gozumusun onunde yaptın ne yoqoldu bitti yaw nasıl yapıon ole kafasından pelerin cıkıyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
0ttavio, 28 Ekim 2005 00:55 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 28 Ekim 2005 00:53 tarihinde demiş ki:
said:

valla pm her daim blocklu..özellikle yaptıım birşey yok oldu bitti:D
yalancı gozumusun onunde yaptın ne yoqoldu bitti yaw nasıl yapıon ole kafasından pelerin cıkıyo

kafadan koparmışım demekki xD[signature][hline]server:Ares
Level 62 %8 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:55k+
Clan:Fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...