Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emule indirilen videolar

KahnX

Öne çıkan mesajlar

Ya hani böyle 70mb uzun bir şey indirirsiniz, tam o hırsla açacakken birden lisans ister.Tam 4 tane indirdim ve hepsi lisans istiyo bunun çözümü yokmu ya offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ????????*!!!!??[signature][hline]Thief/assasin = Maximum zevk+para+keşifler... Kalplerdeki kaymak...
Sosyal ağlarda paylaş

Ne tür videolar onlar? Her tür video lisans istemez çünkü, kendimden biliyorum :P

Sinir olacaksın tabii ki. Git bir yerden al. Mesela Yazıcıoğlu var. "Gençler CD mi lazım?" :)[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ooohoooo narutonun hentaileri yazıcıoğlundan yok ayıptır söylemesi :D

Bu arada bi sorum daha var, bunda gerçekten yardım lazım,

Razorback 2.1 dışında başka servera bağlanamıyorum ve bu razor 2.1 in pingi 800-900 arasında ama 125-200 olanlar falan bile var.Bunlara bağlanırken oturum açma izni alırken takılıyo.Yüksek ID'm var.Çözüm ?[signature][hline]Thief/assasin = Maximum zevk+para+keşifler... Kalplerdeki kaymak...
Sosyal ağlarda paylaş

sende öyle vidyo indirmiycen illa indireceksen bakacan mpeg indirecen :)[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

windows media player gerekli lisansları otomatik indiriyor olması lazım. Lisans dediğin de video kaç kere kopyalanmış diye takip etmek için yapılan bir şey. Çoğu zaman yüklemesen bile oluyor da, bazı sitelerden mesela çektiğim videolar lisanssız çalışmazdı. Onların lisansını da sitesinden satın alıyordun. Sen videoları nasıl çalıştırmayı denedin?[signature][hline]Türkiye'nin en büyük arşivi değil belki ama..
Anime listem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...