Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

işte areste humanlara güzel bir ders..raven harpy :D

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

said:
polifonik_osuruk, 26 Ekim 2005 10:43 tarihinde demiş ki:
said:
_BugsBunny_, 25 Ekim 2005 15:42 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 25 Ekim 2005 14:57 tarihinde demiş ki:
bugs hala benden bi roc alacagın var ^^

Sittiğ lemn almam ben o roc u :D dupe o artık ama zamanında değildi :P

dupe mi? sen varken lam dupe bana mı düşer?

Hmm sen bişeyler demiştin o roc hakkında ama :P zaten sen satmıyosun ki onu sen satsan alırım ki benim dupe itemlerle alakam yok :)

[signature][hline]Bugs_Bunny is here the end is near!

niaahahaha !

[Bu mesaj _BugsBunny_ tarafından 26 Ekim 2005 12:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaaw anlayamıyorum ben sen gel buserbera ben lım fılan..bu oyunun ıl kserverı hangısı..ARES...deilmiarkadaslar..ezik ezik oldukdan sona nabıyor gecıyor human car acıyor onla oynuyor, nıye ıste humanlar guclu dıye..bırakın arkadasalr bu islerı ben human kadar orc oldugunu dusune mıyorum bu serverda..Allah bılır ozamn nasıl xp fılan kasrdık dımı?bırakın uhmanlar ugrassın ezıklerle..bız kendı oyunumuza bakalım.dıkakt edwersenız son savaslarda artık humnalar ıstılaya gelınce cıkamaz oldular.guvenlı bolgeden boyuna nowa ok fılangelıyo warıorlarda ole beklıyor sınlerde..ne yazmıs adamlar ban sebebne guvenlı bolgelerıo kullananrak np kasmak demısler he bunu tespıt etmelerı cok zzor bısey ama humanlr aresde artık hep bunu yapıyolar baskla bısey deıl..
ve cıvcvı gıbı cıkanlar avlanıyor guvenlı bolgeden..bole bısey yok yanı artık suyu cıkdı bu oyunun suyu..bıde cz de townun cevresını 1000 kısı sarmıs cogu mage aradan kurtulsan zaten health ınıyor yarıya.. arkada beklıyen war lar yada sınler debuffeları nsayesınde gecenlerı alıyorlar..bu noktada bızım mageler vede archerlara ıs dusuyor..onlarda kendıme np kasım sevdasında oldukalrı ıcın puskurtmekde zorlanıyoruz..ama puskurtuyoruz tabı ama sona olenın yerıne 100 kısı daha gelıncede bunalıp cıkıyor ınsan cz den .. olay budur yanı duyduguma gore 1 orc basına dusne uhman 7 adetmıs.. hade kolay gelsın humanlra xp ıcın nasıl bos spot buluyolarsa Allah yardımıcları olsun dıyıp dua ya caarıyom hepınızı bu mubarek gunde .... muhahah gene cok uzun oldu herhal.. neyse kolay gelsın herkese ıyı oyunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

ee peki burda human ların suçu ne? yok ezik humanlar 1 orc a 7 human falan filan.... oyun bu ozaman sizde toplanın ve humanları çevreleyin... ayrıca ona bakarsan chyber ve beramusta da orc ların üstünlüğü var chyberde ben town dan dışarı çıkamıyorum ama bu şekilde de ağlanmıyorum sonuşta bir savaş oyunu ise isteyen istediği gibi kuşatma yapar.. bunun adı eziklik değil birlik ve beraberlik....[signature][hline]SG
Sosyal ağlarda paylaş

olay eziklikle alakali degil sadece programsiz nufus planlamasi. orclar server in yuzde 35 ini olusturuyor areste. Nerde cokluk orada ...luk diye bosuna dememisler.
Mantikli birseyler soylemek yerine hemen yok siz eziksiniz vs vs..
noob u ezik olarak turkceye cevirip sonrasinda da aga aga seklinde anirmalar modunda kullanimini saglayanlarin gozunu seweyeim!?!?![signature][hline]ottoman_prince
uğurlu sayım: 10061

Sosyal ağlarda paylaş

sanki bütün humanlar ve rklar cz deymiş gibi ben niye bakayım % lere humanlarda bir sürü ezik var öle malak malak dolaşan.sonucta oyun kimseye karışamazsın adam ondan zevk alıyor.çıkamıyorsan otur bekle adamlarla çık yada gm in yardımını bekleyin :P[signature][hline]Namae: STORM_ARMAN
Server:Ares
Job :Paladin
lvl :62
Clan :paTRiot
Sosyal ağlarda paylaş

karuslarda çok sağlam adamlar clanlar var.humandan 1 kaç sağlam clan tahmin ettiklerim olursa karuzların önüne geçemeyiz.zamanında karus olanlar oldusağlam adamlardan.bence çoğu zaman yükü onlar çekiyor[signature][hline]Namae: STORM_ARMAN
Server:Ares
Job :Paladin
lvl :62
Clan :paTRiot
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vivendi_Color, 26 Ekim 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
Benlemi:D Armanlamı:D

[Bu mesaj Vivendi_Color tarafından 26 Ekim 2005 18:03 tarihinde değiştirilmiştir]

size cvp yazmaya degmez..nickimle geçin istediginiz dalgayı..cz de görüşmek üzere!![signature][hline]server:Ares
Level 62 %15
Elemental lord
Np:50k+
Clan:Fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...