Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sürekli Gördüğüm yazı Bu işte

dexter

Öne çıkan mesajlar

bende aynı sekilde banlıyım yani sadece o karekter banlı start dediginde dc veriyor diger karekterden girip inn dekileri alabilirsin ve prenium uyelikte alabilirsin ben bugun aldım uyelik ve msj attım siteden bekliyorum ama daha önceki msj ımda yardımcı olabileceklerini sölediler sanırım üye olunca acılma ihtimali yüksek..
Sosyal ağlarda paylaş

Bir zamanlar GM Arkadaslar Bas Bas bagırıp Sitede yazmıslardı.

"1 AY OYUNA GIRMEYEN CHARLAR SILINECEK" Benımde boyle 1-2 charım var yani ban değil direk char delete.Sen goruyorsun ama charını silmişler bişi bekleme artık arkadasım.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı sorunu bende yaşıyorum .. yandaki charla bankadan herşeyi alabilyorum ...2. gün oldu hala aynı şekilde dc hatası veriyor ve gold premium var bende .. sitedede accountunuz bloke degil diyor ve customere birsürü mesaj attım hala cvp yazmadılar.. knightın forumunda okudum bazı ülkelerde bu dc sorununu yaşıyor ... büyük bir umutla açılmasını bekliyoruz :D[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu kuranlar vs. sapıtmış.herkes kafayı yemiş.bnde yedim kafayı nu oyun yuzunden :([signature][hline]:::bu::oyundan::kurtulmam::lazım:::
CHAR SATILIKTIR
OZELLİKLER:
NATİON:HUMAN
LEVEL:60
SERVER:ARES
FİYAT:BAKCAZ BİŞEYLER(HELE Bİ KONUSALIM)
E-MAİL:[email protected]
KAYDEDECEK OLANLAR LUTFEN İSTANBUL'DAN OLANLAR KAYDETSİN.
(CHAR UCUZDUR BU ARADA)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...