Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archery Ve CZ

lupin

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar archery ile czde ne kjadar ii np kasılabilir ... itemleri +8 chitin shell set ... 2 rol 1 rogue earings 1 priest pendant 2 kekuri ve +8 iron bow olsun .... ne kadar kasabiliriz ?? assasian mı daha fazla kasar yoksa archerymi ona göre archery veya assasian olcam ..[signature][hline]Kicken
Sosyal ağlarda paylaş

tankere değil sözüm .. diğerleri biraz zeki olsaydınız 2 kekuri ve +8 iron bow olsun .. bu cümleyi anlayabilirdiniz .... olsun diorm gördüünüz gibi ama anlamanızı beklemem sacmalıktı soru soranda kabahat hadi eyw.[signature][hline]Kicken
Sosyal ağlarda paylaş

bu forum ne çok deişti bi kaç haftadır 2 aya yakın üyeyim genelde yazı yazmam sadece öğrenmek amaçLı giriyorum ama artık her topicte geyik hahahha hehehe....görüyorum...yardım etmicekseniz yazmayın şu yazıları kimsenin sizin yapacağınız geyiğe ihtiyacı yok...![signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...Karus...6x...Ares...35k
Sosyal ağlarda paylaş

ares server ında human ırkından " lee " diye bir achery var orc town un onune gelır arkaya bir healer alır.
kulelerın sınırında durur gelen butun magelerı ındırır.
10 kere aldıktan sonra belki 1 kere yatıyodu.
sırf onu ızlemek ıcın dıbıne gıdıp olmustum.
( bana 700 defans ile 500 vuruyordu )
birde sendekı bu saydıgın itemler daha ii olcana gore

birde soyle birsey var arc ile sin i aynı mekanlarda kıyaslama cunkı biri kale ve town atac larında biri meydan larda üstün.
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden daha 000 felan bile 61ken ve kuleler fire talia ile 150 felan vuruken bende ib +7 ve dual rol vardıki server da rol yoktu ib +8 de ringwraith da felan vardı arkadaş bal a bulmuştu herneyse gidiyodum hb yan taraftan giriyodum 2 ezik kesip arka kapıdaki mage tp ediyodu ..ki gavok un da taktiğidi o zamanında.... artık arka kapı yaparsın anca ki sana şunu söyliyim elinde ya long bow ya siege bow yada totemic olucak ki şuandaki cz deki itemlere karşı dmg vurasın ...
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz önce oyun bitti.Cypher da kKomıKk adlı bi ib.. trade attı.BEn kabul etmedim,sonra şu ne işe yarıyo bi bak dedi tmm dedim, 6 gb gösterip trade yaptı hemen kabul ettim,5 dk geçtiki dc oldum.Ve bidaha giremedim,400 milyon param ve emeklerim 5 dk da aç gözlülüğüm yüzünden harab oldu.:(:(:(

kKomıKk adlı şahısa dikkat edin.CYpher sakinleri:( yıkılmış durumdayım.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

1 bu adamın noob oldugu bariz belli dagger def denilen olayı detaylşara katmamış. full +8 shelkli dio ak full +8 shelle normal ok atsan bile np kasarsın. sorusu cok gereksiz yani 2 3 arama yapsa çıkar bu konuyla ilgili 10 tane mesaj en aşagı.bunu ngibi herifler yuzundne hergun aynı boku okuyoruz.assasinmi archermı soruyo bak noob demişim az etmişim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 27 Ekim 2005 20:14 tarihinde demiş ki:
bugs ben totemic yada long bow hic birini ares de gormedım sen gordunmu ??

Ben şeyi hatırlıyorum w00t bana totemic bow +9/90 göstermişti 50lvl rogue char ıyla sonra çıkardı al sana dts dedi 2-3 vuruş dts taaa dedesinin bilmemneyinde yüreyemeden yattı sonra çıktı oyunda görmedim bi süre sonra msn den bana ban yediğini söyledi admin onun priest ında +10iron impact bulmuş diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 27 Ekim 2005 21:20 tarihinde demiş ki:
said:
pisikopat_5, 27 Ekim 2005 20:14 tarihinde demiş ki:
bugs ben totemic yada long bow hic birini ares de gormedım sen gordunmu ??

Ben şeyi hatırlıyorum w00t bana totemic bow +9/90 göstermişti 50lvl rogue char ıyla sonra çıkardı al sana dts dedi 2-3 vuruş dts taaa dedesinin bilmemneyinde yüreyemeden yattı sonra çıktı oyunda görmedim bi süre sonra msn den bana ban yediğini söyledi admin onun priest ında +10iron impact bulmuş diye :D

w00t admin degilmiydi ya yoksa sade gm miydi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben lvl 61 archerım üzerimde +9 takılar 2 kekuri +7 chitin set var... Yani itemlarım çok da iyi deil ve elimde de ib +7 var... Archer olmadan önce de aynı itemlar vardı bow yerinede 2 mirage +7 vardı... Ben şu anda archerla daha iyi kasıyorum.. Combo da biliyodum pk yapmayıda.. Haa assasinle np yapmadım mı? Tabii yaptım hemde çok fazla... Ama dd giyen adamlar canımdan bezdirdi beni... Şimdi bende archer oldum ve o dd giyenleri gülerek okluyorum ;) Tavsiyem bu iş zevk meselesi.. Ben sana kendi charım olan archerı tavsiye etmek isterim ama yinede eğer benim gibi bu oyunu np için deil zevk için oynuyosan kararı sen vermelisin...[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle söyliyeyim bendeki itemlar saydıklarına yakın (gerçi artık çok takılmıyorum oyuna ama)...ib+8,dual ROL,PP,dual +9 DEX earring,+9DEX belt,full chitin +7/12 set...2-3 saatte Ares gibi bir serverda 5K NP kasabiliyordum bunlarla...Hem de lvl ım sadece 60 tı...Bence defansı belirli bir seviyeye geldikten sonra archer oldukça iyi bir karakter ki,dual ROLün varsa zaten o dediğim seviyeyi sağlamış oluyorsun gibi bir şey...

Sin mi archer mı dersen de 1v1 de archer her zaman rulez...Benden 3-4 lvl yüksek yanarlı dönerli shardları olan sinleri aldığımı bilirim...Dag Def helmet taktığımda en baba sinin vurduğu spike 750 belki 800 idi ki,potlamanı iyi ayarlarsan gayet telafi edilebilir damage demektir bu....Hele ki karşılığında adama 200-250 * 5 vuruyorsan...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...