Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slide from china town...

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

iyide bu ilk defa olan birşey değilki. Ben her savaşta bu kadar uzaktan damageler yiyorum.
Hatta prisoner bu kadar uzaktan bana blade filan çakıyodu..
Alışırsınız zamanla, alışırsınız :-)[signature][hline]Nik : Lively
Kılass : Paladin
Kılan : The_Others
Elliyz : The_Others² & The_Hunos
Enpi : 25xxx
BDüşman : CooLTanG
Sörvır : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AresMajere, 11 Temmuz 2005 13:58 tarihinde demiş ki:
Bunun adı lag değil... Bunun adı cheat...

ya bi de get allasen. herşeye gözünüzle inanmayın birazda kafanızı kullanın. lagdan olma olasılıgı çok yüksek. ayrıca cheatse adam niye dursun mesafe yeterli orda komple durur saydırır skillleri. ölümünüze bahane aramayın.[signature][hline]unholy ownz u

_all_eyez_on_me_ vs. kalgeldi

[Bu mesaj HasMez tarafından 11 Temmuz 2005 14:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok HasMez.. Buri'de Ares'te doğru diyo..
Cheat bu.. Lag filan deil. Cz'de hemen herkesin başına gelmiştir bu durumlar.
Bu haltı yapanların sayısı azda deil..[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam oldugu yerden saydırsa anlarımda bi yandan koşuyo oldugu yerden köklesede alır. ben movieye göre konuşuyorum. tek tek vuruyo ve vuruş aralıgı normale göre uzun aralıklarla. buda adamın kovaladıgını gösteriyo. showerda yedim 100 metre ilerden programı varmış meger onda anlaşılıyordu bariz bir şekilde çünkü adam oldugu yerde duruyodu. yanlışım olmasın ama bu olay bana cheat gibi gelmedi mesafeye ve vuruş aralıklarına bakınca zaten lag olabilicegi geliyo ilk akla.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

Movie'yi çekemedim. Hata veriyo benim IE.
Ben buri'nin ss'ini yada movie yi baz alarak sölemiom zaten.
Genelde var böyle bişi.[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

Konu ile feci bi alakasız bişe olcak ama bişi diyecem...

Ben internetten çıkıom, hazırlık yapcam antalyaya gitcem akşam üstü..
Ben yokkene uslu durun, çıtır alan yetkililerimizi yormayın.. 8-)

Dip : Bürü, en üstte bu başlık vardı ondan buna yazdım. Kirlettiysem gusra bakma anam... :-)[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi de get allasen. herşeye gözünüzle inanmayın birazda kafanızı kullanın. lagdan olma olasılıgı çok yüksek. ayrıca cheatse adam niye dursun mesafe yeterli orda komple durur saydırır skillleri. ölümünüze bahane aramayın.

Yorumsuz birisin...[signature][hline]Server: Ares
LvL: 64 (Paladin)
Clan: -
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 11 Temmuz 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
ss e yorum yapamam valla çünkü süre olayına bakılmıyor.

Evet ss de pek açık değil ama hiç donmadan,yavaşlamadan (hiç kimse donmadı,yavaşlamadıda ardımdan üst üste çakmaya başladı) sürekli koşuyordum ve bence o mesafe yeterli değil hasmez.

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 11 Temmuz 2005 14:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar ne peki bu
uzaktan vurup aynı zamandada koşmaya devam edip karşındakine damage verme cheatimi :)
ya banada bir çok kez oldu
adamla aramda dağlar var
o koşuyor vuruyor ben kaçıyorum
ama aradaki mesafe lunar war alanı kadar.
ya sen 256k ile bağlanıyorsan ve karşındakilerin çoğu 2mbit ile bağlanıyorsa
izin verinde adamlar biraz vurdum.
hatta bir rivayete göre 2mbit ile bağlananlar oyuna direct lvl 60 olarak başlıyormuş.[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: My name is
Lvl: 6x
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 11 Temmuz 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
hatta bir rivayete göre 2mbit ile bağlananlar oyuna direct lvl 60 olarak başlıyormuş.
Hatta sağ serçe parmağı üzerinde amuda kalkarken, sol yüzük parmağı ile burnunu karıştırıp ayaklarınla tabakta çevirebilirsen GM yabiolar 8-)[signature][hline]Nik : Lively
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AresMajere, 11 Temmuz 2005 14:17 tarihinde demiş ki:
ya bi de get allasen. herşeye gözünüzle inanmayın birazda kafanızı kullanın. lagdan olma olasılıgı çok yüksek. ayrıca cheatse adam niye dursun mesafe yeterli orda komple durur saydırır skillleri. ölümünüze bahane aramayın.

Yorumsuz birisin...

bunları imzamnda toplicam. lolsun , yorumsuz birisin... şaka gibiyim şaka. hemen cheat diyelim olay biter nede olsa.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

Sorunun yada derdin nedir? Neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? Alıp veremedigin yada kendini göstermek için ispat etmek istedigin şey nedir? Mangalda yanan köz gibi parlıorsun?

bunları imzamnda toplicam. lolsun , yorumsuz birisin... şaka gibiyim şaka. hemen cheat diyelim olay biter nede olsa.
[signature][hline]Server: Ares
LvL: 64 (Paladin)
Clan: -
Race: El morad

[Bu mesaj AresMajere tarafından 11 Temmuz 2005 14:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cheat olamaz cunku cok mantiksiz. boyle bir cheat yapabilmek icin damage range'i ile falan oynamak lazim bu da oyunun source code'u olmadan imkansiz.

aslinda sende o kadar uzakta gorulen bu arkadas kendi bilgisayarinda daha yakinda gorulur. o anki upload/download, lag gibi seyler etkiler bunu.

daha once cok gordum buna benzer seyler. mesela soyle soyliyim; eslant town'da uruklar tarafindan yatirilan ev arkadasimi kaldirmak icin resser goturdugumde 2 bilgisayardaki yerleri cok farkli gorunuyordu. o da bu kadar uzaktan nasil vurdu anlamadim diyordu fakat yattigi yer benim bilgisayarda uruklarin ortasiydi.

yani kisacasi o adam aslinda o kadar uzakta degil.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 11 Temmuz 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
cheat olamaz cunku cok mantiksiz. boyle bir cheat yapabilmek icin damage range'i ile falan oynamak lazim bu da oyunun source code'u olmadan imkansiz.

aslinda sende o kadar uzakta gorulen bu arkadas kendi bilgisayarinda daha yakinda gorulur. o anki upload/download, lag gibi seyler etkiler bunu.
Açıklaman mantıklı teşekkürler peki neden buna benzer şeyleri her zaman yaşıyoruz?Hep mi bug geçikme yada benzeri oluyor?

daha once cok gordum buna benzer seyler. mesela soyle soyliyim; eslant town'da uruklar tarafindan yatirilan ev arkadasimi kaldirmak icin resser goturdugumde 2 bilgisayardaki yerleri cok farkli gorunuyordu. o da bu kadar uzaktan nasil vurdu anlamadim diyordu fakat yattigi yer benim bilgisayarda uruklarin ortasiydi.

yani kisacasi o adam aslinda o kadar uzakta degil.
[signature]Açıklaman mantıklı teşekkürler ama,bunun benzerlerini her zaman yaşıyorum,yaşıyoruz.Hepmi gecikme lag yada benzeri oluyor?

[Bu mesaj BuRiAL_TR tarafından 11 Temmuz 2005 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...