Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez'de son dakika haberi ( Bomba Haber ) :D

LeoNSeA

Öne çıkan mesajlar

diez de eternity clanı nın başkanı su anda 70+ lvl ı olan rebelde20 hacklenmiş bulunmakta ve eternity clanı dagıldı... eternity clanı sıralamada 3. olması lazım en son durum boyleydi... geçmiş olsun diyelim rebeldeye :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

70 değil 72
itemların bazılarını yakmış, bazılarını 1 coinsten satmış vs.vs.
eternity dağılmadı,clanı yeniden kurup hemen cape quest i yapıp yeniden pelerin taktılar.
yapanın bir türk olduğu iddia ediliyor.(küfür etmiş falan filan)
[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 63
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 26 Ekim 2005 19:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 26 Ekim 2005 19:04 tarihinde demiş ki:
admın serveti bıttımı sanıyorsunuz adamın muhhakak pazar char ları var clan bankası var. adm şifresınıde cevresınden dolayı kaybetmeyecegıne gore pekde adamı enterese etmez :)

pazarı charı olabılır ama bu son 1 hafta içinde bır degısıklık vardı onda yanı pazar charı deıl kendı charı ile satış yapıodu 7-8 saat moradon da kaldıgını bılıyorum beraber yan yana durduk :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 26 Ekim 2005 19:54 tarihinde demiş ki:
cok nadir server da bırı cıkıyor oyunu bırakıyorum veya server degıstırıyorum dıyor pazar kurun alıcam dıyo ve o anda kı bir ezık o an milyarder oluyo bırkac kere boyle bırseye ras geldım. bi bana vurmadı bu olay

belkıde char ı hekleyen kısıde boyle yapıyordur

yazdıktan sonra kontrol etseydin, anlaşılmıyor sanki, -ya da ben anlamadım- :)[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg

[Bu mesaj maelstrom tarafından 26 Ekim 2005 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yazık kere yazık diyecek birşey yok hee diyeceksiniz rebelde 20 yi severmiydin 'hayır sevmezdim ipne gelip bossa ks yapıyor her neyse' ama çok yazık o kadar emek o kadar çaba bide eğerki bunu yapan bi türkse yüksek ihtimal böledir de ne diyem valla bütün emek hırsızlarına ............... diyorum başkada bgirşey demem yakında bende giderim kesin bi şerefsiz hacker yüzünden veya başka tanığım bi player.... bu kadar basit olmamalı herşey KE yi ve bunu yapan firmayı asıl bulup .............. yapmak lazım .......... oğulları daha sağlam bi yapı üzerine yapamamışlarmı oyunu şu hacker denilen adamların en azından ellerini kollarını sallayarak 70+ üstü bi adamı hacklemelerine izin vermeyecek bi yapıya sahip olmalı güvenlik açısından diyecem ama herkes ve bende bi tarafımla gülecem bu dediğime her bok yapılıyor kosp macro dupe diyecek birşey yok hee oynamıyacammı oyunu oynayacam tabiki yine hemde deliler gibi ancak yazık günah bu kadar basit olmamalı bazı şeyler....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...