Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3-4 aydır girmediğim account'um açık ama char seçemiyorum.

toggie

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Paticik K.O oyuncuları =)
Ben geçen sene başlamıştım level 40 küsür mage charım vardı yaz boyunca hiç oynamadım şimdi oyuna bağlanıyorum eski account'umla ama char secme ekranından charımı secemiyorum. id: Socian lvl: 0 falan fişman yazıyo anlamadım gitti. Ne olucak şimdi yeniden kasmak zorunda mıyız?[signature][hline]| tóqqíé || garbagé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

silindii yok.. ben en son gecen yaz oynami$tim.. $ifrei unuttum =)..
KE geldikten sora sitede dei$iklik oldu ya, forgot passworddan maile geliodu.. $ifremi daha yeni aldim..
char sapa saglam..
lvl 60 hala :p
satabilirim, fazlalik cunku :D[signature][hline]Name: TankerJR
Server: Beramus
Race: El Morad
Job: Blade Master
Level: 6x
Np: 1xx.xxx
----------------------------
i$lenmemi$ cinayetlerin katili gibiyim..
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Aha da ss][/spo]
Eskiden ben oynarken char seçme ekranı böyle değildi. Şimdi biraz değişmiş sanırım.
Gördüğünüz üzere charımın nicki duruyo -Socian- ama level 0 görünüyo. Start diyince de bu hatayı veriyo ya. silinmemesi lazım nasıl giricem ben bu charla ühü =([signature][hline]| tóqqíé || garbagé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |

Sosyal ağlarda paylaş

said:
toggie, 26 Ekim 2005 19:59 tarihinde demiş ki:
peki mage acıcam tekrar. ilk kararkter yaratırken statları vs nasıl seceyim bari bunu söyleyin de başlıyım bari ya :(

Bence Abi basta normal mage ol yane INT ver 160'a kadar lvl 59 %99 da git restat yap hemen paper mage ol ve tum Statları MP ye ver.Human acarsan Bayan Mage al Paperde cok cok iyi Mp yada Int in 10 fazla olması lazım yada her ıkısınınde.

[Bu mesaj eXe tarafından 27 Ekim 2005 08:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...