Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight online a oynamayan birinin gözünden bir bakış atıyorum..

zydar

Öne çıkan mesajlar

Attım:

Bence çok sıkıcı bişiye benziyo açıkcası. şimdi neden lan? ede hödö! döverim seni tarzında atlamayın sakın..
çünkü sürekli saatler bounca exp kasmak insanı belli süre sonra bayar bence. beni bayardı en azından.

Sonra, görüntüler okdr güzel deil. hiç manzara yok diyebilirm oyunda. wow da bir mekanlar var anlatamam yani oturup bi saat izleidğimi bilirm. (hele şafak vakti)

Oyunda Rp diye bişi yok.. sadece direk exp kasma olayı var..

Bir savaş oluyomuş ayda bir haftada bir mi ne. Ağzım açık kladım öyle.. Savaşın iyi liğine falan deil. Cafedeki insanlara. tüm makineler dolu (10 tane vardı snaırm) biri ona bağırıyo "heal lan heal bas", öteki diğerine bağırıyo "vursanıza lan saldırın olm saldırın ne duruyosunuz"

Piyasa olmuş bişi.. Piyasadan kastım burda ingi bilmeyen ilk okullu ufak veletler bile cafelerde karakter açıp oynayabiliyor.. Herkez oynuyor, herkez ne oynadığını anlıyor, sürekli bişiler kasıyolar.. bi şeyler yapma çabasındalar ama ben bu çabayı çözemiyorum bi türlü.. Günde 15 saate ykaın oynayan arklarım var.. öeh..

Bu oyundan aldığınız hazzı, tatmini yada artık o herneyse onu bana bir açıklayabilrmisiniz sizden istesem? Deseniz bak şu yönü çok güzel, yada şu var ki o olunca çok iyi oluyo falan.. Bekliyorum cvplarınızı..

"kınayt onlayn" ---> cafe çocuklar böle diyodu[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Başlicam veletinizee büyüyünce noluosunuz anlamıyorum.......
hala anlatamıyorm yada anlamak istemiyorsunuz o çocukların davranışları aldığı terbiyeye ve bulunduğu ortama bağlıdır? so? her "VELET" velet değildir[signature][hline]Cypher ' da BiR EfSaNe DoğuYor ;)
XxxXxxx ;) 5x ( 3 günde )
Sosyal ağlarda paylaş

sen oynamadınmı veya herkesin zevki seninki gibi olmasımı lazım sanane baskalarının zevkinden bircok kişi knightonline de ne buluyorsunuz diye topic acıyorlar kimsenin zevki kimseyi baglamaz.. coluk cocuk yada buyuk oyunu bu oyunda 11 yasında cocukda tanıyorum 49 yasında adamda tanıyorum zevk meselesi..[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...