Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

T-Shirt katlama sanatı

Davion

Öne çıkan mesajlar

biraderle denedik oluyo hakkaten. ama şeye dikkat edin. hani yakaya yakın bi kısmı alıp katlıyo ya diğer elinin üzerine orda alttaki katı da tutuyo ben tutmadım mal oldum kaldım 2 saat :D[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

=) dün akşam eve gittiğimde denedim beceremedim, hatunun yaptıklarını tam hatırlayamadım, bu sabah geldim hemen bir daha izledim iş arkadaşımla bir t-shirt bulduk denedik veeeeeeeeeeee başardık =)[signature][hline]When we are born, we cry, that we are come to this great stage of fools...
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş yollamıştı bunu daha önceden
artık beden eğitimi derslerinden sonra artistlik yapıorum :)[signature][hline]Wanqhinox, 02 Ağustos 2005 22:11 tarihinde demiş ki:
Evet Arkadaslar bende 10 aydir ciktim kizdan ayrildim tam bu saatte depresyona gircem birazdan foruma yazim son yazilarimi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...