Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bilegine ve bilgisine guvenen okusun...

hangem_high

Öne çıkan mesajlar

beramusta 61 lvl asasini olan bir ko oyuncusuydum.

2,5-3 ay kadr once hacklendim.charı 1 hafta once OSMANLI clanında gordum.adam charı OSMANLI clanında :Armando:ismindeki priestin beni hackledigini isttedikleri her charı hackleyebilceklerini, Turk gm in arkadaslari oldugunu, bu charı kimsenn onların elinden alamıyacagını soledi.(ha bu arada OSMANLI clanı serverda bi surur adamı hackledi ve OSMANLI nın lideri Tengri de King oldu beramusta)

nese ben charın sahibi oldugum icin DT sini ve idsini butun forumalra yazicamı soledim.o da elinden geleni ardına koma dedi.bu charı kimse bendne alamaz fln fln....
ben ko yu bıraktım normelde umrumda da deildi oyanayan oynasın ama adama ben charın sahibiyim der demez kuftermeye basladı.

yani sen hem char hacklicen hem de piskin piskin konuscan..

İD:tosbaga
dogum tarihi:01.01.1982
nick:hangem_high
server:beramus

hackeyebilen hacklesin charı.naparsanız yapın umrumda deil.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hangem_high benle iletişime gecersen charını alırım.bundan evvel tam 6 acc geri aldım ... tamami ile legal yöntemlerle .... ve gm yoluyla .... gene alırım.... [email protected] ekle beni.[signature][hline]Name:UltraslanTr
Class:Mage
Job:Paper Mage
LvL:5x
Server:Beramus
Clan:Massacre
Np:6xx

----------------------------

Name:Kicken
Class:Rogue
Job:Archery
Clan:-
Server:Ares
Np:1xx :P
LvL:4x

------------------------

Name:Akurah
Class:Assasian
Server:Diez
Clan:InTouCHABI3
Np:14.xxx
LvL:6x [Satıldı] :(
Sosyal ağlarda paylaş

Arkdaslar konuya bu olayın birgün siznde başınaza gelebilcegini düşünüp yardım amcalı msg ler yazarsanız daha yapıcı olur..kendi acc ınız baska bi al tarafından kullanıldıgını dahası bu kendi acc ınzla size küfür edildigini görmek 100% adam vurma sebebidir onun için elinden birşey gelen varsa yapsın..ama laf kalabalıgı deil sadece yapsın..[signature][hline]nick:Nix_
lvl :61 blade master
clan:ExTremE
nation: El morad
server: Beramus
np:33xxx
"Yüreğin kendi mantığı vardır, mantığın ise bundan haberi yoktur"
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle gecmis olsun beramusta yeni gm var suan onunla temas a gecersen belki yardımcı olabilir,gm'in ismini özel mesajla yolladım sana ..[signature][hline]Nick : ::Bebop::
LvL : 65
Class : Shadow wain
Clan : EvilSide
Server : Malefes Beramus
Np : ...
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...