Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

euehu abyss'e bak be ne çıktı :P

blackxR

Öne çıkan mesajlar

WCG de bi aralar vndtt clanı yer almıştır türkiyemizi dünyaya 1 oyun ile tanıtmıştır ama şunu diyeyim darkpassage ve teamquash bu sene daha yüksek derecelere taşıycak türkiyeyi emin olun o gün darkpassage her ne kadar teamquashı yensede teamquash the best !! bu arada taglar AMD * teamquash işte bu adama bayılıyorum birde ümit abi askere gitti yani chaos bu adam gitmese oyardı teamquash darkpassage ı o kadar ciddi bir takımki baya güzel sponsorları var teamquash ın amd vsya R cafe dikmendeki ama şunu söyliyeyim kızılayda kendi cafesini açtı teamquash bi gidip görmenizi tavsiye ederim ... (ANKARA)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeoNSeA, 26 Ekim 2005 09:34 tarihinde demiş ki:
kimseyi inandırmak zorunde deilsin boş ver salla gitsin onlar kendı başlarını kemırsınler dursunlar :D

farkındaysan topici açan arkadaşa gayet nazik bir şekilde aklıma takılan birşeyi sordum, orada hiç birşekilde inanmıyorum filan demedim.
artı sen kimsin ya, kemirmek? hatta aynı serverdaymışız istersen abilerine bi sor beni.

counter olayına gelince Türkiyedeki 2. cs serverı olan turk.net serverlarında ve ardından yedigün serverlarında yıllar öncesinde yöneticiydim.(2side kapandı)[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 63
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez

[Bu mesaj vktk tarafından 26 Ekim 2005 10:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

2 Gün önce arkadaşım 19 adet kırdırdı ve bir adet rogue chitin gauntlet ve bir adet priest chitin pauldron çıktı diez'de şimdi onları satmaya çlışıyor. Bu arada mannerı yok gibi bi'şey.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 55
Np: Bu kadar oynak olmasa yazacaktım ama...
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=680 Abyss][/spo]

2 Günde 680 abyss Topladım Ve hepsini yaklasık 3 saatte Kırdım...Çıkan İtemler

12 =Rogue Chitin
13 =Warrior Chitin
3 = Mırage Dagger
1 =Warrior Shell Pad
1 =Complate Pad
1 =Ironx
1 =Glave

PRiest Chitinleri Falan Söylemiyorum :D:D

Bu itemlerin Hepsine Bastım Resimde Gördükleriniz Kaldı Hepsi +6... Sağ Kosedeki 3 item vardı Zaten Giga+6 Sala+6 Lycan Hammer +6 ( Bu Oaly Ke ye geçmeden Önce Oldu)

Sonunda Oldu Galiba :D:D

[Bu mesaj dexter tarafından 26 Ekim 2005 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...