Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

euehu abyss'e bak be ne çıktı :P

blackxR

Öne çıkan mesajlar

said:
KnuCkLeS, 26 Ekim 2005 07:44 tarihinde demiş ki:
said:
blackxR, 26 Ekim 2005 07:36 tarihinde demiş ki:
Knuckles sen nerde biliyosun? ^^

WCG yi takip ediyorum.Bide katılmak istemiştim olmadı :(
Pro-gamer ve Singapur u söleyince tahmin ettim. :)

la sölesene sunu wcg nee
Sosyal ağlarda paylaş

update etmiorum çünkü bundan kısa bi süre önce charım soyuldu update ederken yakma riskini alamam +1 olarak satıp bişiler alıcam char'a. evvt konu baslıgı abys den cıkanla ilgili ama arkadaslarla arada kucuk bı kacamak yaparak baska konulara saptık :P[signature][hline]http://vampirefreaks.com/profile.php?user=blackxR
Sosyal ağlarda paylaş

ben buna sadece balık derim ulen ben 156 tane kırdırdım 1 tane bile chıtın cıkmadı hemde 1 kerede kırdırdım cantam hep cake full plate doldu :D şansın gözü kör olsun :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackxR, 26 Ekim 2005 08:59 tarihinde demiş ki:
LOL?! bu konu acmadan 10dk önce cıkardım ve sizlerle paylaşıyım dedım ama hemen altında bısıler arıyosun

ya arkadaşlar ben yanlış anluyorsam özür dilemesinide bilirimde, 10 dk önce çıkardım diyorsın version number 1.299
Şu anda usko da 1.303 var.
nasıl 10 dk önce çıkmış oluyor?[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 63
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

şöle acıklıyım kafeden oynuorum kafedekı makınalarda deepfreeze var butun patchleri tek tek kurup oyuna başlamıorum en son 1.303 kuruyorum ve oynuorum 1.299 olmasının sebenı bende bılmıorum ımmf ınandırmam ıcın napmam lazım. id ve pass'i mi istiosun?[signature][hline]http://vampirefreaks.com/profile.php?user=blackxR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...