Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn winks

Elandir

Öne çıkan mesajlar

Benim indirdiğim winkleri şöle kullanabiliyordum, aynı sistem mi bilmiyorum tabi???

şimdi bilgisayarda kayıtlı olan winklerimsn açıkken çift tıklayınca direk msn huuup yutuyordu... işe yaramazsa haber ver. başka alternatifler sunarım.[signature][hline]When we are born, we cry, that we are come to this great stage of fools...
Sosyal ağlarda paylaş

www.winks.cc bu siteden indirebilirsiniz.Bol miktarda winks var ve inen winks ler zip olarak değil set up dosyası halinde inio.Daa sonra inen set up dosyalarını kurarsanız msn açıkken hepsini otomatk olark eklio.Bn 30-40 tane fln indirdm ve hiç birinde sorun yaşamadm.

sorununa çözüm olmayabilir belki,ama denemenizi tavsiye ederim hiç bi şekilde sorun yaşamadn kullanabilirsiniz :)[signature][hline]Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler
Yormasın seni boşa geçen günler
Aldatmasın seni çekip de gidenler
Sakın arkana dönüp bakma
Krallar önde gider!!!
Sosyal ağlarda paylaş

aperion un dedigi siteye girmeyin bile bi wink indirdim saçmaladı koruma programı costu a.b.v aperion[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

spy yukluyo işte oda apso atak veriyo yuklemeyin[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi yaa bn bilmiodm spy yüklediini.Çünkü hiç bi şeklde uyarı flnda vermedi.
nese saol uyardıın için.[signature][hline]Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler
Yormasın seni boşa geçen günler
Aldatmasın seni çekip de gidenler
Sakın arkana dönüp bakma
Krallar önde gider!!!
Sosyal ağlarda paylaş

http://rapidshare.de/files/6783841/mco.zip.html

taze taze upload ettim, buharı üstünde daha...

içindeki dosyaları winks lerin olduğu klasörüe çıkart.
Sonra install.exe yi çalıştır. Winkslerin hepsinin listesi çıkacak. İsteiğini seçip install i tıklıcan.

edik : lan yine geç kaldım öhf :([signature][hline]http://grin.hq.nasa.gov/
Deep Space
aysiku : 2030100

[Bu mesaj Lonely tarafından 26 Ekim 2005 16:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...