Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

charım trade bloklandı :(((

GodBlessU

Öne çıkan mesajlar

leveline/clanına göre üzerinde abartı itemler bulundurmak//kısa sürede çok fazla para elde etmek ki bunu kesin anlıolar..ayni id si olan itemden 5-6 yada daha fazla bulundurmak baş nedenler..
tezgahtan roc +3///warrior earring +3 çekmiş bir salak olarak benimde charım trade blocklandı..2 gün önce ve bugün sabaha dogru açık oldugunu farkettim.sadece itemlerimden bazıları silindi.roc+3 we+3 dahil..[signature][hline]server:Ares
Level 62 %15
Elemental lord
Np:50k+
Clan:xD
Clan Leader hehehe :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GodBlessU, 26 Ekim 2005 17:53 tarihinde demiş ki:
geçmiş olsn o zaman :( ama tezgahtan alırken hççmi düşünmedn hangi aptal +3 roc koysun kesn dupedir die

yaw düşündüm xD...ama artık çok geçti..ztn ben çektim itemi.daha sora trade block olayları falan çıktı..1-2 gün sorada :([signature][hline]server:Ares
Level 62 %15
Elemental lord
Np:50k+
Clan:Fatal1ty
Sosyal ağlarda paylaş

yav 3 gun once benım kı de blocklanmıs tı bankada 35 gb vardı ben gm le konustum msn den fealn nıe blocklandı dedım gerı actılar ama dedıgınız gıbı bankada artık 20 gb vardı sordum nıye sılındı dıye cvp vermedıler ne b.k tan iş bu bende artık bulundurmuyorum 1 id de 20 en fazlasını ıyıce b.ku cıktı oyunun :([signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_BugsBunny_, 25 Ekim 2005 21:37 tarihinde demiş ki:
azuahzuhauzah makara yapıyoruz bea :D

oyunda _biff_ e pm at inceler cevap verir

eğer bu adam sende herhangi bir dupe item bulursa o zaman yandın diyim ben sana :D adamın affı yok direk banlıo[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 106.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

boyle sacmalik olamaz.. Tam 4 ay pazarda ticaret yap.. ucuza al pahalıya sat bilgisayar basindan kalkma ve bunun sonucunda. Guzel bir mage yap. Fakat assasin hayallerin seni rahatsiz edince tum mallarini sat kasaya 70 gb koy. Satista bekleyen de bir EP olsun. Bunun ardindan charına trade block ye.

Ve mail ata ata charının tradini açtır. Kasaya bir bak 70 goldbardan tam 45i silinmiş olsun. Ne yapıcam ben bu oyunu. Bütün trade loglarımı yollıcam g.t oglanlarina. Ne yapip edip gblerimi geri almam lazim sinir oldum.

Bir yol bilen olamaz heralde :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...