Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

charım trade bloklandı :(((

GodBlessU

Öne çıkan mesajlar

bakın yenıoğrendım bmn de charımda block var suan aresde yaklasık 800 kısı blocklanmıs buna kelly (lvl 69 kitties T__T) de dahıl.neden olarak da trade uzerınden değerı fazla olan ıtemları gecırmek veya gb trade ı yapmak yanı dupe ıhtımalı varmı dıe bakıcaklar. tum charları tek tek *inanmıorum ya* kontrol edıp temız olanları acıcaklarmıs gerısı dırek banlancakmıs ben o halımle halalvl kasmaya dvm edıodum artık bıraktım. ustumdekı itemlar trade ıle sonucta drop deıl ve unıqler den korkuorum acıkcası sızde kendı charınızıcın dusunun ve değerse hala suan sadece lvl kasabılıonuz baska da bısı yapılmıor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ares'te cok fazla 60+ char trade-blocklandi. bunun sebebi yazdiginiz gibi ayni ID meselesi falan degil. Son 1 ay icinde anormal trade yapanlar, Cok degerli itemleri trade yapanlar vs. blocklandi. Arastirmalari bitene kadar charlarin blocklari acilmayacak. Ya block kalkacak yada ban olarak degisecek. Bu haber direk KOL adminden chris'e aktarilmistir. Bende gece ki CSW sirasinda ogrendim.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thadeus, 25 Ekim 2005 21:54 tarihinde demiş ki:
aynen 20 den fazla gb varsa trade block yiyor clar..
bankasında sadece gb olan char trade block yerse en mantıklı açıklama budur yani.

Saçma bütün gün para kastın diyelim bi İron belt ve Elf belt çıkardın diyelim sattın 50gb şimdi banlasın mı seni ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...