Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HackLendim...Knight bitti..

eMrE_uLTrAsLAn

Öne çıkan mesajlar

YakLAşık bi saat önce Charıma girdiğimde czde human bazede Ölü doğdum 15dk sonra maİlim başka bi bilgisayardan açıLdı Ve mailİmden şifrem deiştiriLdi...Şu an şifremi giriyrum invalid password diyo helal oLsun arkadaşlara aylarca emek verdiğim şifresini herhafta deiştirdiğim hatta deiştiriğim şifreyide arada bi unuttuğum charımı elimden aldılar... İşte tükler diyoruz Ben bu Oyundaki türkLerin A:Q. Hepsi şerefsiz ahlak vicdan yok... bana kimse şimdi Türk mİlletine laf etme öle etme böle vs vs... hepsi hiLekar...Şu ana kadar ne dupe yaptım ne de iLLegaL bi yola başvurdum üstümdeki eşYaLarı bile REAL parayLa gb alarak dizmiştim... Ve biri geLdi elimden aldı ve şu an oyunda bana pm blockLuyo...Beni tanıyan biri ki abimi bile tanıyo...miLletten para istemeye başlamış...7 AyLık emeğim bu gece sona erdi. :([signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...Karus...6x...Ares...35k
Sosyal ağlarda paylaş

sen japonmusun? madem ki türklerin hepsi hilekar ozaman sende hilekarın önde gidenisin... tamam acılısın emeğin gitmiş ama ne o öyle tüm türklere küfür ediyon.. bende hack yedim ama senin gibi türklere küfür etmedim türklüğünden utanan ve küfür edenin bu topraklarda yeri yoktur ozaman hiç düşünmeden terk et bu vatanı.....[signature][hline]SG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordSevo, 24 Ekim 2005 03:55 tarihinde demiş ki:
sen japonmusun? madem ki türklerin hepsi hilekar ozaman sende hilekarın önde gidenisin... tamam acılısın emeğin gitmiş ama ne o öyle tüm türklere küfür ediyon.. bende hack yedim ama senin gibi türklere küfür etmedim türklüğünden utanan ve küfür edenin bu topraklarda yeri yoktur ozaman hiç düşünmeden terk et bu vatanı.....

Senn Anlama sorunun felan mı var ben bu oyunda ne kadar türk tanıdıysam öYLe şu an sennle kawga ve ya tartışma etcek halde deiLim zaten adam oyunda benm charımla benmLe daLga geçiyo sen sölesene başka hangi milletin insanı bunu yapar.[signature][hline]eMrE_uLTrAsLAn...Karus...6x...Ares...35k
Sosyal ağlarda paylaş

ya sonuçta tr deki cafelerden oynuyosan türk ü türk banlar ingilizi ingiliz.... sonuçta bu adam senin cafede şifreni görmüştür ki banlamıştır. bence hemen siteye gir ve şifreni değiştir. belki lvl in düşmeden charı kurtarsın... herhalde doğum tarihini bilmiyordur?[signature][hline]SG
Sosyal ağlarda paylaş

o charı her kim hacklediyse allahından bulsun..ya türk işte..bu kadar düşebiliosunuz..hackledinizde ne geçio elinize?item mi?para mı?alın güzel güzel kullanın..sizde milletin emegine hic mi saygi yok..hiç mi vicdan yok..isteyen istedigini desin..LordSevo senin başına böyle birşey gelse sen nederdin bilemiyorum adama sordugun soruya bak sen japonmusun..adam sonuna kadar haklı..cafeden oynarsa oynasin account hacklemek nedir ya..ayıp ya ayıp..belli milletin sizin gibiler yüzünden bizi sevmemesi..

Emre dostum salla..istersen açarız bi char gece gündüz kasarız..yaparız 2-3 haftaya 60..her gün-gece oldugu gibi kasarız np mizide.Takma kafana..eger char açıcaksan haberim olsun mutlaka item falan ayarlıyalım en azından..[signature][hline]server:Ares
Level 62 %15
Elemental lord
Np:50k+
Clan:Sackville.....Best xD
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gecede FromHell hacklendi hemde bizim cafeden biri yaptı. giden o kadar emeğemi yanalım itemmamı yanalım yoksa çocuğn yaptığı adiliğemi yanalım. bu her ne kadar bir oyun olsada insanlar oyunda kendi karakterlerini yansıtıyorlar. Sadece türk deyip geçmemek gerek bu her yerde böyle çok adi insan var. ama sen genel olarak türklere b.k atma yinede. sonuçta bende türküm benim oynadğm arklarımda türk. ve hiç birimizde başkasının emeğine göz dikmiş insanlar değiliz. Bence bu senin şanşsızlığın. hep adi türkler denk gelmiş sana...

Geçmiş olsun...[signature][hline] Jayna
Sosyal ağlarda paylaş

Elimden ne geliyorsa yardım ederim, bunuda laf olsun die soylemiyorum...

Level kasılacaksa eğer orc char açıcaksın büyük ihtimalle gene öle tahmin ediyorum, moradonda elimden geldigi kadar en azından belli bir levele gelene kadar kasmana yrd. ederim... İtem olarak eski itemlerini yerine koymaya hep beraber çalışırız...

Bir tek şeyden eminim bunu bir oyun olarak düşünenler yanılıyorlar, buda gerçek hayatın içinden, ne ekerseniz onu biçiyorsunuz... Bu tip hile, hırsızlık, yalan, dolandırıcılık gibi şeylerle uğraşanlar mutlaka bu yaptıklarının cezalarını gün gelip görüyorlar... Bu oyunu 1 senedir oynuyorum ve bunları bizzat gordum... Ve kesinlikle söyle dusunmek lazım herşeyde bir hayır mutlaka vardır... Emin ol yeni bir char açtıgında ve tekrar istedigin levele geldiginde eskisinden daha iyi olucak...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job : Paper Flame/Lightning
Level : 65
Clan : The_Others
Server : Ares
NP : xxx.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ya geçin bu türk milliyetçiliği ayaklarını.
türkler bu oyunun a.q. varmı ötesi.
yapılan dupeler
aga lar
a.s. ler
lunar war girişinde her seferinde ''ellemeyin'' ''kim ossurdu lan''
cümlerinden sıkılmadınızmı.
neden hiç bir yabancı oyuncu gelipte 10m pls demezde sadece türkler söyler bunu.
neden kosp tan banlananların hepsinin nicki bilmemne_tr
kardeş geçmiş olsun, senin charını hackleyeyinde taaaaa 7 ceddini çiçek böcek.(sabrın sonu)
türklükmüş, hile hurda ne zamandır türklüğün övünç kaynağı oldu?[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 63
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

şifren değiştiği için otomatikman web sitesine giremiyorsundur.
ama şifre değiştirdiğine göre bir şekilde doğum tarihinide biliyor olabilir.
sen yinede şuradan bi şansını dene.
http://www.knightonlineworld.com/account/forgot_password.asp[signature][hline]Name: VAnGeL
Clan: Apocalypse
Lvl: 63
Class: Berserker Hero
Nation: Karus
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Belki yeri deil ama, dünde Orc Pet Mage Nick SNoW_MAGe dün moradonda satılık die bağırıyordu, sonra ben Cz ye geçtim...

Ob önündeyim "Z" yaptım SNoW_MaGe hiçbir şey yapmadan ob den çıkıyor Humanlara dogru kosuyor ve dolayısle yatıyor, sonra tekrar, tekrar, tekrar....

O da mı hacklendi acaba?[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 24 Ekim 2005 09:33 tarihinde demiş ki:
Elimden ne geliyorsa yardım ederim, bunuda laf olsun die soylemiyorum...

Level kasılacaksa eğer orc char açıcaksın büyük ihtimalle gene öle tahmin ediyorum, moradonda elimden geldigi kadar en azından belli bir levele gelene kadar kasmana yrd. ederim... İtem olarak eski itemlerini yerine koymaya hep beraber çalışırız...

Bir tek şeyden eminim bunu bir oyun olarak düşünenler yanılıyorlar, buda gerçek hayatın içinden, ne ekerseniz onu biçiyorsunuz... Bu tip hile, hırsızlık, yalan, dolandırıcılık gibi şeylerle uğraşanlar mutlaka bu yaptıklarının cezalarını gün gelip görüyorlar... Bu oyunu 1 senedir oynuyorum ve bunları bizzat gordum... Ve kesinlikle söyle dusunmek lazım herşeyde bir hayır mutlaka vardır... Emin ol yeni bir char açtıgında ve tekrar istedigin levele geldiginde eskisinden daha iyi olucak...

eywallah hurricane..gerçekten bunları yazmana çok sevindim..her ne kadar cz de birbirimiz kessekte gerçekten sevindim bunları yazmana..evet emre.eger tekrar oynarım dersen bırakırım cz falan kasarız beraber..azmı ob nin önüne toplanan magelerin arasına sudan nova attık :))yine atarız hiç merak etme..[signature][hline]server:Ares
Level 62 %15
Elemental lord
Np:50k+
Clan:Sackville.....Best xD
Sosyal ağlarda paylaş

polifonik kardeş herhalde benim yazıları iyice okumadın ve senin başına gelse diyorsun bi ilk satıra çık ve oku bakalım bundan 1 hafta önce kim hack yemiş ve oyunu bırakmış... öyle 3-5 kuruşluk mirage falanda değil ib +7 ve chitin +7 set ve bir miktar gb yi kaybeden kim? takıları zaten söylemiyorum.... anlıyacağan benimde başıma geldi üstelik bende geri dönmemi sağlayacak çevrede yok ve sonucunde oyunu bıraktım ama yinede türk lere küfür etmiyorum sadece onu demek istedim zaten gece emre len konuşup yerdım etmeye çalıştım fakat zaten iş işten geçmişti neyse sadece bilmeni istediğim emre nin halini senden daha iyi anlarım....[signature][hline]SG

[Bu mesaj LordSevo tarafından 24 Ekim 2005 11:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

walla millet ben bu oyunu oymanaya 1 yıl filan önce basaldım..Biz basladıgımızda oyunda bu kadar Turly yokdu..ama hacklemeler gene vardı..Yani bu tur seylerin Turklukle bi alakası yok..Bilen bilir hunhar06 dıye bı magem var benım 6 aydır 61 lvde duruyor.bunaldım mageden rogue yaptım, priest yaptım..Bir suru seferde hacklendım..Ama noldu oynamak ıstedıgım için tekrar basladım.Sıkılmadım gunlerce dark stone dar mare kesdım o kadar zamanın emegını de aldım tabı..Elimizden gelen bıse olursa neden yardım etmeyelım.Benım carıda kosp kullanıyosun dıye banladılar.Zor guc bela bırını acdırdım.Dierı halaq banlı..İtemlerini saymıyorum bıle..sade lvl solım '65'..ıtemlerı sıx dusunun artık..şimdide onu acdırmaya ugrasıyom..Ama sıze sunu solım esas dupe hack vb seyler yabancılarda var bunu unutmayın..Hepımız Turkuz..Bes parmagın 5 i de bır deıl..nabcaksınız bunlarıda bole kabuletmek lazım.. muattap olmadıgınız surece problem yokh..Cafeden oynayan arkadaslarada cok dıkaktlı olmalarını tavsıye edıyorum..Özllikle deep frezee yuklu ıse eer makınada kalkarken bı restart olay bıtmıstır..Herkese ıyı oyunlar galıba bıraz uzun oldu kusra bakmayın ama bu olay benı ck uzdu arkı tanımam ama emege saygı duymak lazım..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar söleyeceklerimden önce belirteyim bizimle beraber olananlar bilir ben emrenin abisiyim desteklerinden herkese çok teşekkür ederim öncelikle charlarımızı bunu yapan adamı bulursam eğer yaşadığına pişman ederdim adam beni tanıyor emrenin abisi olduğumu biliyor ben içimizden biri olduğunu sanıyorum inşallah bi cafede falan karşıma çıkmaz.Yeni char kasmaya gelince emreye benim charımla oynamasını söyledim ama kararsız bakalım nolacak[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Class : Elemental Lord
Np :30k (güncelleyecem)
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gerek yok böle bişeye, 61 yapmak öle çokda zor deil ele verilirse yapılır çok kısa bir surede... Değmez char vermeye bence....

1-30 lvl arası ben moradonda yrd. ederim... Ustunede siz eger harpy yada apos partileri kurarsınız 1 haftada bence 61 olabilir...

ELimden gelse yrd. edeyim daha ama orc oldugu için moradondan başka yerde yrd. edemem ve 30 lvl dan sonrada moradon kesmez sizi...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Sosyal ağlarda paylaş

Dangalakmısın Sen? Neden Türkleri karalayosun ecnebimisin??? Soyunu inkar eden soysuzlardanmısıN??? Dupeyi türkler bulmuyo, o özendiğin gavurlar buluyor bizim türkler onlardan öğreniyor oldu mU??? Açtığın topiclerde yazdıklarına dikkat et. Kendime laf ettirim ama Ulusuma Asla! Adamın canını sıkma!!! :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...