Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MyKo ?!

QhaN

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşımdan öğrendikten sonra, hergün girer oldum bu siteye. Hele 3-4 ay kadar önce KO oynamaya başlayınca, kaçınılmaz oldu burası ;)

imzalardan ve yazılanlardan gördüğüm kadarıyla Ares - Diez - Cyp kullanıcıları baya bir fazla. Peki ya MyKo'dan naber ?

Özelliklede MyKo ve Deimosta oynayan var mı ? Mülteci gibi hissetmeyeyim kendimi :)

Ben kendimden başlayayım tabi; yukarıdada yazdığım üzere :

Server: Deimos / Nick: Phenomen
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 26 Ekim 2005 10:14 tarihinde demiş ki:
Çinko=Tombala

nahaha.hep sizmi geyik çevirceksiniz bide ben yapim.:D

muahaah super saten su ramazan ayında tombalacılar az dı ama ıyı para kırıolar ha soleyım hele bı ankarada esat ta var bı tanesı adam lar para basıo sankı :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

her myko'da kimse var mi topicine adimi yazmaktan ben biktim ama arkadaslar bi arama tusuna basmiolar hala :S deimos'tayiz, lagdayiz, gelme sen geri git bence :P[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

Fenomen abi ben buffy. hani şu senden paso abyss gem alan. abi deil de hojam mı demeliydim yoksa. arkadaş almanca öğretmeni olur. hatta bi keresinde shout chatten ortam yapmıştı bi almanla :D[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel, yalnız değilmişiz :) Yadoz, Khan, Buffy vs... Hepinizle birebir çok fazla muhabbetim olmasada, aşina nickler yine.

Buffy, son zamanlarda pek civciv kasamıyoruz, o yüzden bu aralar pek Abyss yok. [ Civciv / Abyss arasında bağlantı kuramayan olursa; biz genelde civcivleri Abysste Lutter keserek kasıyoruz; hem iyi Xp alıyoruz hemde Abyss geliyor :) ]

n00bz dağılalı aylar yıllar oldu.

lvl 70 küsürlerden bahsedilmiş, yok öyle birşey; son baktığımda gördüğüm en yüksek lvl 64 idi sanırım.

Evet, lag sorunu devam ediyor ama dur bakalım. Ben MyKo yu sevdim; lag sorununu çözerlerse [ ki çözeceklerini düşünüyorum ] tadına doyum olmayacak. Fakat Deimos 2 neden yok ona anlam veremiyorum.

bega : Aranıza yeni katılanlara hep böyle mi davranıyorsun ? Evet, threadlere bakarken, bende defalarca demişimdir, "Alla alla, neden bakmadan açmışlar bunu; zaten vardı ?!" ama demek ki insan gerçekten boş bulunup açabiliyormuş...
Sosyal ağlarda paylaş

Aklıma gelmişken, Buffy, orada amacım ortam yapmak değildi kesinlikle :)

Ben Almanyada doğup büyüdüm, 16 yaşındayken Türkiyeye dönüş yaptık. Almanca öğretmenliği okudum ve 6 yıldır istanbulda özel bir yabancı dil kursunda Almanca öğretmenliği yapıyorum...

O gün o alman shouttan "Alman var mı ?" diye yazmıştı. Bende bir şey soracağını düşünerek; "Alman değilde, almanca bilen bir Türk olmaz mı" yazmıştım. Sonra aklınca almanca mı sınamaya kalktı. Boyunun ölçüsünü aldı :)

Daha sonra, sindirememiş olsa gerek, özelden ingilizce yazmaya başladı. Ordada hönk letince yola geldi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...