Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yağmur zamanı??

Shagrath

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar Show tv de yayınlanan yağmur zamanı adlı dizinin reklamında Kıraç ın bı şarkısı war.Dizi başlarken olanı demıyorum reklamlarında çalan bi şarkısı var onun adını bılenler nereden yukleyebiliceğimi soyleyenler site verebilcekler yada elinde olupda bana gonderebilecek olan patilermiz varsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkur ederim..
[spo1=Msn den atmak isteyen patiler][email protected][/spo]

[spo2=Gmail ime atmak isteyenler][email protected][/spo]

Burdanda haber verirseniz memnun olurum malum maillerime fazla bakmaya zamanım olmuyo..[signature][hline]--Borgır--
[ quote ]zydar, 14 Ekim 2005 11:41 tarihinde demiş ki:

chip var ayağın daha az kokucak. yada daha rahat olucak. e o zmn bu chipten bide götümüze takalım, osur osur kokmasın.. [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

işte bı bende dinleyebilsem azıcık duydum hoşuma gitti..[signature][hline]--Borgır--

chip var ayağın daha az kokucak. yada daha rahat olucak. e o zmn bu chipten bide götümüze takalım, osur osur kokmasın.. [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

eheh kural =) yaa p.m den atsan ama ben sarkının adınıda bılmıyorum yaa bıde onun sayfasında yagmur zamanının reklam muzıgı olurmuki??[signature][hline]--Borgır--

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...