Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresmajere ve Cowak banalrını nasıl açtırdı?

soulsinter

Öne çıkan mesajlar

NYchris ve SS hakkindaki +5 yorumlari icin ornek gösterin kaynakj gösterin diyecegim . Yoksa biraz once mahalle karilari ornegindeki kaynagi belirsiz dedikodu moduna alacagim bu ifadeleri.

AresMajere'yi tanimam . Cok eski charim ile görmüslügüm vardir.Ne yaptigi ve yapacagi beni gram ilgilendirmez. Ama bir adim geri cekilip bir degenlendirme yapalim ;

X,Y,Z sahis yapiyor bende yaparim kardesim savunmasina gectiginde Jade'e de ayni seyi söylemistim. Sucunu suc ile mi örteceksin.

Oyunda illegal olarak belirlenen hareketlerin icinde en agiri islenmis durumda ise ve bunun cezasi bir sürec sonra hatir adi altinda affediliyorsa . Bu oyundaki herkezi bu illegaliteye sevketmek icin tahrik etmektan baska birsey degildir. Delikli boru icat oldu mertlik bozuldu demisler zamaninda. Bu olaylarla da mertlik bozulmus beyler. Yapin madem gittigi yere kadar . Arkasi olan bir sekilde yirtar olmayan da o ana kadar cikarabilecegi zevk ile yirtinir.

Budur. Kusura bakma AresMajere . Yasini falan söylemistin benden ufak oldugunu biliyorum kardesim diyecegim ama sen bunu bir asagilama ifadesi olarak algilayacaksin . Neyse sunu soylemek istiyorum

" Bu isler para ile degil hatir ile olur " cümlesi piskinligin son safhasidir. Buyrun oynayin kücük dünyanizda egolariniz ile[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Ko da da hatırlı dostların varsa sınırsız ıtem ve olumsuzluk alıorsun bır nevı hıle kodu ıste fark yok orda klavyen ve parmakların calısır burda cenen ve yaratıcı yalaka zekan calısır her ey budru ama sonuc: 2sıde oyunun zevkını kaçırır ve ınsanların tıksınmesıne neden olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 26 Ekim 2005 18:52 tarihinde demiş ki:
Sizene birader adamların charlarından ?
Ya siz ne kadar mahalle karılarına döndünüz böle ya milleti iğnelemeye çalışıyosunuz. Yapın sizde +3 item...Valla ben yapabilsem bende yapar takarım üstüme banlanırsam da afedersiniz ama çok ta tın yani ..
Milleti iğnelemekten vazgeçin artık yaşınızın adamı gibi konuşun.. Mahalle karıları gibi dedikodu yapmadan! :(

Bu tavrını değiştirmen gerekiyor, şayet topic' den, mesajlardan hoşalnmadıysan mesaj yazmazsın. Burada herkes, kendini savunuabilcek, kendi düşüncesini yazabilcek güçte... Kimsenin "susun, kapatın konuyu vs.vs.vs." demeye hakkı yoktur.

Kim olursa olsun, bu tavırları devam ettirenler KO bölümünden uzaklaştırılacaklardır.[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

leroy un soledığıne cvp verenyok galıba:

ben cvbımı verıım ben sonuca gore hareket etmem ısın yapılıda onemlıdır eğre hakkımlaaldıysam guzeldır değerlıdır. yok sadece oyunmatıgıyla bakıorsana c counter oyna ve herturlu sıfreyı gır belkı bootlara sozun gecer hatrın calısır :)[signature][hline]server : beramus
ırk : karus
lvl :6x
clan : Freedom
name : Bordeaux
skill : scream/dancing
Job : cut cut cut :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 26 Ekim 2005 18:52 tarihinde demiş ki:
Ya siz ne kadar mahalle karılarına döndünüz böle ya milleti iğnelemeye çalışıyosunuz. Yapın sizde +3 item...

bu cevabı eger oyundaki VW ysan üstüne alın.

ulan ciger 5 para etmez herif sen istiyosan +1000 item yap yine fısosun. 4vs1 yapıyoruz ama o kadar moronsunuz ki 3 ünüzde illusion atıyosunuz. görende talos fln kesiyo sanar. 4vs1 ya 4vs1 insaf. illusionla bile 2 kişiyi aldım yine öldüremediniz. bu kadar mı özürlü olursunuz. hatta ben özürlü diyip millete hakaret bile etmiim. doguştan 3 parmaklı olan bi arkım var o bile sizden iyi oynuyo. aciz herifler. gelip burda bi haltmış gibi konuşuyosun bide utanmaz herif. kospuda kullansan dupete yapsan editte olsan yine bi halt diilsin. al mutlu ol komplexli yaşantınla. illet herif. aynısı tribula_ yla oynayan arkadaş içinde geçerli. mr illusionlar sizi.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 26 Ekim 2005 21:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...