Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresmajere ve Cowak banalrını nasıl açtırdı?

soulsinter

Öne çıkan mesajlar

sımdı olay su bu ınsanlar bı sekılde bı yol buldular ve dupe yaptılar. hadı onların derdı ban yedıler yuzsuz yuzsuz actırmaya calıstılar ve actırdılar hadı onların derdı. pekı sız hangı zıhnıyet ıle hos geldın tekrar dıebılıorsunuz buda sızn derdınız. ama su var ares de oyunun %90 ı bu ınsanların turk olduğunu bılıor ve bole akla mantıga sığmayan olaylar dvmettığı surece maalesef kı bız haal aynı damgayı yıyecez. az duymadım bu sozu: Fuk Turk :(

sizin ve sızın ızınızden gıdenlerın sayesınde gercekten hos geldın hasan ıı kı burdasın yedığımız kufurlerı bosa cıkartmıorsun saol varlığına duacıyım
Sosyal ağlarda paylaş

Sizene birader adamların charlarından ?
Ya siz ne kadar mahalle karılarına döndünüz böle ya milleti iğnelemeye çalışıyosunuz. Yapın sizde +3 item...Valla ben yapabilsem bende yapar takarım üstüme banlanırsam da afedersiniz ama çok ta tın yani ..
Milleti iğnelemekten vazgeçin artık yaşınızın adamı gibi konuşun.. Mahalle karıları gibi dedikodu yapmadan! :([signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris
Sosyal ağlarda paylaş

said:
leroy, 26 Ekim 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
sımdı olay su bu ınsanlar bı sekılde bı yol buldular ve dupe yaptılar. hadı onların derdı ban yedıler yuzsuz yuzsuz actırmaya calıstılar ve actırdılar hadı onların derdı. pekı sız hangı zıhnıyet ıle hos geldın tekrar dıebılıorsunuz buda sızn derdınız. ama su var ares de oyunun %90 ı bu ınsanların turk olduğunu bılıor ve bole akla mantıga sığmayan olaylar dvmettığı surece maalesef kı bız haal aynı damgayı yıyecez. az duymadım bu sozu: Fuk Turk :(

sizin ve sızın ızınızden gıdenlerın sayesınde gercekten hos geldın hasan ıı kı burdasın yedığımız kufurlerı bosa cıkartmıorsun saol varlığına duacıyım

Aslanım bi sorunun varsa git KOLadmin e yada GM'e anlat derdini tamam mı canım.. burda laf salatalığı yapma![signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

olur ersin sende yap dupe sende banlan sorra turk olarak daha cok kufru yıyelım dımı hakkımız dımı bu bosverın ya bosa konusmayın sız artık sucu bı gururmus gıbı anlatıorsunuz.

gercek hayatta calıp cırpıp sahte naylon fatura ıle zengın olan bı sırket ne kdr haklı ve guruluysa sızde bende aynısını yapar ve aynı haklı gururu yasarım dıorsunuz bumu sızın etık anlayasınız ben bunu anlamıorum bırazcık kısılık meselesı galiba.
sonucta bu oyun koray(hurıcane) ın soylediği gibi gercek hayattakı kısılıklerımızın yansıması sızce nası?
Sosyal ağlarda paylaş

sanane dupe de yaparım illlegal item de takarım bu seni bağlamaz.. Dediğim gibi bi sorunun varsa git GM'e yada KOLadmin'e söle canım anladın mı ?[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 26 Ekim 2005 18:52 tarihinde demiş ki:
Sizene birader adamların charlarından ?
Ya siz ne kadar mahalle karılarına döndünüz böle ya milleti iğnelemeye çalışıyosunuz. Yapın sizde +3 item...Valla ben yapabilsem bende yapar takarım üstüme banlanırsam da afedersiniz ama çok ta tın yani ..
Milleti iğnelemekten vazgeçin artık yaşınızın adamı gibi konuşun.. Mahalle karıları gibi dedikodu yapmadan! :(

Bazı insanlar bazı şeyleri daha adil daha düzgün yapmak için
ugraşırlar , bazı insanlar olduğu gibi gelir olduğu gibi giderler , biz bu tip insanlara "parazit" deriz....
Sosyal ağlarda paylaş

Soulslayer nychris vb. şahıslar +5 takılar takıyo... Kimse kalkıp onlara hakkında bişey demiyo ama dimi ?
::Jeuskeane:: olcak şahıs olcak şahıs arrow shower hack adlı program kullandı... 2 ay önce burda o da ötüyodu "Bu oyunu hile ile oynayanlar banlansın" die ne oldu... Kendi banlandı hahahaha o kadar sevindim ki onun banlanmasına anlatamam :D[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

benburda etık tartısması ıcındeyım. okuduğum okul gereği sadece sızın davranıslarınızı sorguluorum eğer oyunda bı derdımolsa ztn gm e yada koladmıne gıderım. oyunda duzenlı bulunan bırı deılım sadece arada acıp arkadaslarımın chsarları ıle bulunuorum. uzun suredır takıp edıorum burayı. dediğim su sızın kısılığınız su olaya ızın verıp sızın ıcın "İYİ" dedirtebılıor mu:

nası oldugu onemlıolmadan yarar sağlayan her yol ıyıdır. sonuca ulasırken ıllegalıte de olsa baskasının hakkıda yense yada baskası arada basamak olarak kullanılsa da ısın sonunda bana bı yarar var ıse bu olay "İYİ" dir.
cvp beklıorum tek kelıme yeterlı bana

evet sonuc ıyı olursa gelınen yol onemlı deıl
yada sonuca bakarken aynı anda gelıs yolumda onemlıdır ben herseyım ıle ıyı olsun ısterım mı dıorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 26 Ekim 2005 19:04 tarihinde demiş ki:
Soulslayer nychris vb. şahıslar +5 takılar takıyo... Kimse kalkıp onlara hakkında bişey demiyo ama dimi ?
::Jeuskeane:: olcak şahıs olcak şahıs arrow shower hack adlı program kullandı... 2 ay önce burda o da ötüyodu "Bu oyunu hile ile oynayanlar banlansın" die ne oldu... Kendi banlandı hahahaha o kadar sevindim ki onun banlanmasına anlatamam :D

:::JeusKane::: su anda hala atkif olarak oyunda. 3 günlük gecici trade block atildi ki serverde su ada 800 kadar kiside trade block var. . Lakin o char satilali 10 gün oldu. Dolayisi ile cok fazla sevinip salyalarinizi akitmaniza gerek yoktur zannimca.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence

[Bu mesaj RuneLaFey tarafından 26 Ekim 2005 19:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sımdı okuyanlardan cvp ıstıyorum (hasan, ersin siz vermeyebılrısınız cunku tutumunuz ıle ztn cvbınızı bellı edıorsunuz)

bu arada ısmını bılmem ıcın senı tanımam gerekmez sadece patıcık Ko bolumunu takıp etmek coğunuzun ısmını bilmek ıcın yeterlı oluor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 26 Ekim 2005 19:14 tarihinde demiş ki:
said:
VW__, 26 Ekim 2005 19:04 tarihinde demiş ki:
::Jeuskeane:: olcak şahıs olcak şahıs arrow shower hack adlı program kullandı... 2 ay önce burda o da ötüyodu "Bu oyunu hile ile oynayanlar banlansın" die ne oldu... Kendi banlandı hahahaha o kadar sevindim ki onun banlanmasına anlatamam :D

:::JeusKane::: su anda hala atkif olarak oyunda. 3 günlük gecici ban atildi. Lakin o char satilali 10 gün oldu. Dolayisi ile cok fazla sevinip salyalarinizi akitmaniza gerek yoktur zannimca.
Benim bahsettiğim char eski Tribula yani ::Jeuskeane:: farkındaysan ikinokta üstüste 2 tane var.... Yenisinde 3 tane sağda 3 tane solda var Alper abi!!!
Bilmiyorum farkındamısın ?[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
leroy, 26 Ekim 2005 19:16 tarihinde demiş ki:
sımdı okuyanlardan cvp ıstıyorum (hasan, ersin siz vermeyebılrısınız cunku tutumunuz ıle ztn cvbınızı bellı edıorsunuz)

bu arada ısmını bılmem ıcın senı tanımam gerekmez sadece patıcık Ko bolumunu takıp etmek coğunuzun ısmını bilmek ıcın yeterlı oluor.
Önce kim olduğunu söle sonra beraber tartışalım senle bu konuyu... Ben noktayı koyuyorum son sözüm şu arkadaşlar.. Bi sorunu olan yada şikayeti olan varsa GM yada KOL admin'e bildirebilir şikayetlerini.. Şu dakikadan itibaren kim ne konuşursa konuşsun..[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 26 Ekim 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
evet bende ondan bahsediyorum Ertan JeusKane'yi satali yaklasik 10 gün oldu Ersin'cim ...
Banlandıktan sonra mı satıldı... Yani adamı kazıkladı bir nevi...Bye bye.... Siz konuşun ben artık sizin saçmalıklarınızı dinleyemicem hadi selametle.....

[Bu mesaj VW__ tarafından 26 Ekim 2005 19:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ersin hayir o char banlanmadi . Trade block yedi ve 3 gün sonra trade block acildi. Char su anda oyunda ve takir takir oynuyor tabi bilmiyorum adam xp mi kasiyor yada np mi ? ama friendlistimde oldugu icin devamli görüyorum chari.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Ben başında söledim... Soulslayer ve Nychris gibi şahıslar bu oyunda böle itemlerle rahat rahat gezebiliyorsa ben de gezerim kardeşim... O adamlar banlanmıyo banane ben takarım benim banlayan KOLadmin in yada GM'in taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..........................................................
Sosyal ağlarda paylaş

yanı kısılık ıtıbarı ıle ben bolebır seyı onaylarım ve yaprım dıorsun.

allah korusun eğer sen yrn obur gun basımıza basbakan yada baska turlu bı yonetıcı olursan sahsı cıkarın ıcın peskes cekıp yıne ulkeyı kotu yolda surundurucen yada nebılıım sahsı cıakrında kazanacak dıe sonunda ısımyapıcan dıe her turlu ıllegal olaya ızın verebılrısınız ole mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...