Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aresmajere ve Cowak banalrını nasıl açtırdı?

soulsinter

Öne çıkan mesajlar

ne lol u sana lol :D ezildim valla dün pet sek sebebi var kardeşim. ama sana işim var sen anlatacan bana alacma malzemeleri. elbislere +8 hp mi olcak goblin setmi takılar ne olacak staff ne olacak anlat bakalım. bu arada leblebiyi almışınız afiyet olsun:)[signature][hline]Name: beyogullari
Clan: Turkishtown
Class: arch mage
Nation: el morad
Server: ares
Sosyal ağlarda paylaş

itemlerimin full olup olmadıgını bilemezsin o yüzden görüntüye önem vermeyin. üstümdeki sheller arkadaşıma ait ve takılarım +9 HP bu konuda lütfen daha fazla yorum yapmayın arkadaşlar kimse ile sorunum yok ve tartışmak istemiyorum. herkese saygılar ve sevgiler...Eklemek istedigim birşey var CoWaK ın banı açılmış degil...[signature][hline]Server: Ares
LvL: 65 (Paladin)
Clan: w00t
Race: El morad

[Bu mesaj AresMajere tarafından 25 Ekim 2005 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanları karalamak kolaydır. Her ne kadar yeni bir sayfa açsada sen ve senin gibilere geçmişte yardım ettim. Çünkü sorunum yoktu. Ama senin sorunun var. Benimle değil kendin ile o yüzden bu konuda ne dersen saygı duyarım buradayım ve varolmaya devam ediyorum. ;)[signature][hline]Server: Ares
LvL: 65 (Paladin)
Clan: w00t
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oyunda KORKUTHAN,burada banlamıştınız beni milliyetçi yazımdan dolayı.AresMajere bizim gururumuz,kıskanmayın,en azından yolda selam alıyor,selam veriyor...Banlarsanız mtriker olarak gelirim.Saygılar sana AresMajere..bana göre senle daha da güçlendi ares-elmoradları...[signature][hline]Aha kafası yarıldı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...