Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jonturk Banned, Merchanting In CZ ?!

Destruction

Öne çıkan mesajlar

said:
Informer, 25 Ekim 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
beramusta +0 unique lerle ve dupe yapmadan 144 k np kasamassın , atıp tutma bana, beramusun ne oldunu biliyorum ben +3 iron beltli +3 roclu +3 we li server ın tamamı +3 unique olmuş,söylesene bana cz ye çıkınca kaç dakika sağkalabiliyosun hiç ölmeden ?, bu arada söylediklerine dikkat et ben bu oyunda daha dupe yapmadım,kimseyide soymadım,
varsa bi sorun gir rankingten bak,millete buraya gelip akıl dersi vermekle adam olunmuyor ezik mage can

Hala boşuna konuşuyorsun, CZ ye çıkınca 2000 apli bir sin bana bulaşıncaya kadar sağ kalıyorum. Arkamda 30 tane senin türevinden jingle bells ile peşimden gelen dallama varsa town çekiyorum.

Koca Beramusta bir kişi çıksında Nynaeve dupe yada hile yapıyor desin.

Herneyse burda yenisin galiba daha önceki postlarıma bir bak.

Ezik mage hoşuma gitti bu laf.
Dürüst=Ezik Bu hesapla varsın ezik olayım.

Ps. Senin derdini anladım galiba lvl66 olup okadar ezik bir NP ile ortada dolaşsaydım bende önüne gelene hileci derdim.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:144.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

np çokmu önemli..bu adam şu oyun boyunca bir kere bile dupe yapmadı..
ben aresde dupe yaptım para verdim almadı..
oyunu kuralına göre oynuyor ve lvl kasıyor,kimsenin yapmadığını yapıyor.işşallah 70 olucak ozaman np nasıl yapılır görürsün.
senin gibi 5 tanesini şişe geçirir kebap yapar :D[signature][hline]server:cypher
nick: ::judge::
clan:darkfear
lvl:61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 25 Ekim 2005 16:31 tarihinde demiş ki:
senin gibi milletin öldürcei adamı ks edip np yapmaktansa giderim 70 olurum öylekasarım np mi

Ulan herşeyede kılıfın var.

Dupecu yaptın
Hileci yaptın
NP transfer dedin

Baktın olmuyor, şimdide KS cimi olduk :):)

Herneyse lvl66 olup o NP ile dolaştığına göre oyuna dün başladın demektir. Kolay gelsin.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

siz salak mage ler herşeyin np oldunu sanırsınız , ama tek yapabildiginiz şey np dir bunu hiç düşündüzümü ?
kesebildigin bir boss varmı black ?
shaula antares ve hyde dan başka ?
hakkınla oynuyonda paranı nası kastın hemde rom alcak parayı
moradonda aoe worm mu yapıyon +8 stiletto için ? :D[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66 %74 :/
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReTro, 25 Ekim 2005 16:34 tarihinde demiş ki:
np çokmu önemli..bu adam şu oyun boyunca bir kere bile dupe yapmadı..
ben aresde dupe yaptım para verdim almadı..
oyunu kuralına göre oynuyor ve lvl kasıyor,kimsenin yapmadığını yapıyor.işşallah 70 olucak ozaman np nasıl yapılır görürsün.
senin gibi 5 tanesini şişe geçirir kebap yapar :D

Oyunu kuralına göre oynuyor , dupe yapmıyor, hile yapmıyor, ama yapanları iyi savunuyor.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 25 Ekim 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
jingleblessçi dedigin mal warrior lar çıkartıyo talostan beltleri
hiç düşündünmü black ?

Valla bizim klanda 2 tane iron belt var , gerisi beni bağlamaz. (Ne zavallı klanız dimi :) )
Ben CZ ye giderim isterse üstünde +45 iron belt olsun, FR olmadıkça öldürürüm yada bana ulaşabilirse ruhuma el fatiha. (En az vuran sin. 1200 vuruyor:( )

2940HP, 650 def. ve 230 fire res. bütün mal varlığım bu. Ister KS deyin ister yetenek.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 25 Ekim 2005 16:38 tarihinde demiş ki:
siz salak mage ler herşeyin np oldunu sanırsınız , ama tek yapabildiginiz şey np dir bunu hiç düşündüzümü ?
kesebildigin bir boss varmı black ?
shaula antares ve hyde dan başka ?
hakkınla oynuyonda paranı nası kastın hemde rom alcak parayı
moradonda aoe worm mu yapıyon +8 stiletto için ? :D

Bunu yeni gördüm. Dur şunda cevap yazayım bari.

Pet fire iken sadace aoe Stone golem yapıyordum solo.(Saatte 50m civarı idi gelirim Beramus'ta)
Paper olunca aoe stone golem ile en az 100m a çıktı gelirim. Hatta keyfim yerindeyse aoe Dark Stone da yapıyorum.(Paper için çok sakat, tavsiye etmem)

Beramusta human'da solo benim kadar para kasan biri mage yoktur(Kazandığım parayıda kolay kolay harcamam anca emin olucam dupe olmadığından). O yüzden boşuna konuşmaya devam ediyorsun.

Saydıklarının dışında birde DT solo kesebilirim.

Ps. Serverın başından beri ilk 5-15 arasında olan bir klan olarak, banlanan 1 tek üyemiz yoktur. İlgilenenlerin dikkatine.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

Başlık, açılma amacından biraz sapmış gördüğüm kadarıyla ama beni ilgilendiren kısım o değil zaten.

Şurda topu topu 3-4 aylık KO geçmişi olan birisiyim. Birisinin Cz'de merchant açmasından ötürü banlanması bana çok saçma geldi [ Ban sebebinin gerçekten bu olduğunu kabul ediyorum tabi ]. Ha merchantın yeridir - değildir belki tartışılır ama yasak ise, o zaman Cz'de merchant komutu çalışmasın; bu kadar basit...

Bir arkadaş, Shard+7 ve 999.999.999 örneğini vermiş ve devamını getirmiş. Acaba kaç kişi Cz'ye giderken üstünde o kadar nakit bulundurur ?! [ Lafın gelişi verilmiş bir örnek ise ayrı konu. ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
QhaN, 26 Ekim 2005 05:53 tarihinde demiş ki:
Bir arkadaş, Shard+7 ve 999.999.999 örneğini vermiş ve devamını getirmiş. Acaba kaç kişi Cz'ye giderken üstünde o kadar nakit bulundurur ?! [ Lafın gelişi verilmiş bir örnek ise ayrı konu. ]

sana şunu soyleyım ben giderim o kadar parayla ustumde 2 mılyarla gırıyorum cz e bakarım oyle enayıler varsa cekerım hıc acımam banane kardesım demekkı pazara koyuyo satmak istiyo gosteriş için bile olsa gıcıklıgına cekerim mıllete gosteriş yapacagına oyunu ogrensın banane çekerım hatta ustune de kahkaha atarım cekmedım deıl +7 ss elf belt rol rom boyle enayıler ve gosterıse dusgun ınsanlar oldukca ben daha cok yasarım :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
LVL : 61
Nation : EL MORAD
Job : Kasar Hood
N.P : 1x.xxx
Clan : EsCaPe
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki bu verdım ornekler daha %1 i deil koymayın pazara cekmesınler pazara koyulan her item satılıktır.. gostereceksen trade den goster...:D[signature][hline]Nick : LeoNSeA

[Bu mesaj LeoNSeA tarafından 26 Ekim 2005 07:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeoNSeA, 26 Ekim 2005 07:36 tarihinde demiş ki:
tabiki bu verdım ornekler daha %1 i deil koymayın pazara cekmesınler pazara koyulan her item satılıktır.. gostereceksen trade den goster...:D

bi gün biri seni girer girmez keserse cok gülerim ama düsünsene öldüren kalpten gider zaten:D
aresde bi kere bug oldu sawas zamani kuleler ates etmiyodu bende bi bakim dedim cz nasil bi girdim el moradlar üstümüzde tepiniyordu sora restart geldi biz tek tek hepsini dogradik:D
düsün ki bunlar diezde oluyor orclar yapiyor ayni isi gitti 1milyar dedin townkill farketmedin olayi 500m daha temiz 1.5 milyar kaybetten kendin dahil en az 2 kisinin ölümüne sebep oldun:D
Sosyal ağlarda paylaş

1,5 mılyarla ölümüm olsaydı ben ne 1.5 mılyarlar kaybettim boyle kerızler olduk ca kımse olmez sen takma kafana mesela dun aksam adamın bırı gosterıs için ezık daha adam 45 lvl felan koymuş tezgaha elf beltı bende acırmıyım hıc cektım hemen sonra adam 3 saat yalvardı banane dedım gectım pazara koyuysan satılıktır bende alırım tabıkı aldım gıbı sattım 20 gb ye daha cok kerız var gerısını sen dusun :D[signature][hline]Nick : LeoNSeA
Sosyal ağlarda paylaş

bu forumda böle zaten. 10 tane adam gibi oynayan adam cıkar, onlara da en ufak acıkta 50 eleman yapışır hede hödö eder.
beramustaki pk nın diğer serverlarla bir olmadığı kesin bi gerçek. 411 in bobertin nychris in onca zamanda yaptığı np lere burda cok daha kısa zamanda ulaşıldı. bunun da sebebi dupe ün köküne inilmesi bu da inkar edilemez. ama nyaeve yle cz de her allahın günü karşılaşan biri olarak açıkca söleyebilirim.
adam devamlı pk da, tayfası belli , yaptığı iş belli yaptığı np nin de transferle alakası yok.
bok atmak kolaydır arkadaşlar ispat etmek zordur. nyaeve ye de ayen katılıyorum 66 lvl ı kasıp bikaç çalışan beyin hücresini de lvl spota bırakmış bi warriorun onun yanında ezik kalan np siyle bu komplekslere girmesi doğal.[signature][hline]Server:Beramus
Nick:TheGood
Class:Shadow Knight
LvL:61
Clan:RebeLLioN
NP:11x.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşın yazısı üzerine ;
Beramusda arkadaşlarım war
Eskiden Aresdeydiler
Ben yaklaşık 1,5yıldır oynuyorum Usko da
daha LvL 62 itemlerimde o kadar aham şaham deil
Beramus da 55 lvl warrior lar +7 raptor reduce kullanıolar