Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN Space

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

internetle daha çok ilgili saınırım buraya açıyorum.

Msnde hani isimlerin yanında yıldız oluyo oradan adamların spacese giriyoruz ya hani işte o yıldızı tıklayınca açılmıyo niyeyse. hatta ayrıntılı anlatayım. şimdi yıldızı tıklıyorum, sonra açılan kartta msn space i tıklayıp adamın space'e girmeye çalışıyorum ama girmiyo. beyaz bi sayfa çıkıyo You will now be redirected to the site you desired. If this is not the case please click here yazıyo. ondan sonra gelen sayfada login olmamı istiyo email adresimi şifremi fln istiyo. giriyorum msn hesap hizmetleri açılıyo. msn space e nasıl giricem ben şimdi?[signature][hline]Kargalar sürüyle, Şahinler yalnız uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

bu firefox un sorunu. resimlere tıklayınca msn'nin space ini açmıyor bu yüzden arkdaşının kartındaki my sapace butonuna tıklıycaksın oradan resimlerine gideceksin.[signature][hline]Savaşmadan önce ölmeyi bilmek,
ölmeden önce cesur olmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

UP

You will now be redirected to the site you desired. If this is not the case please click here

böyle dedikten sonra ms passport login ekranı geliyor. sonra login olııym bari diyorum bu sefer de, şifremi fln değiştirebilceğim o ekran çıkıyor. Varmı çözümünü bilen?[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Sosyal ağlarda paylaş

up :([signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...