Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

erdem abi'mizden hisli bir kayıt (2001)

Korax

Öne çıkan mesajlar

http://members.lycos.co.uk/koraxx/music/

buradan erdemabi.mp3 dosyasını indirebilirsiniz.Bass'ları erdem abi çalıyor,davulu yazmışlar sanırım solistleri söylüyo parçayıda.Gitarıda arkadaşı çalıyo,üstüne eklenen stringler ve electronic piano'larıda ben yaptım.Buyrun dinleyin :)

Tabiiki yorumlarıda alayım :)[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum...

Olm yazıyı okurken milletin reklamınımı yapıyor dicektim bu bişi yapmamış galiba dicektimda yapmışsın yürü bea indiriyorum koraxım :) Kurbannnnn ................... OLURUUUUUMMMMM[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

olm kayıt sb live 64 le yapıldı la :D
çarşamba günü m-audio ses kartım geliyo redall mixer'da aldım behringer oda geliyo eaheauhae :D stüdyo monitörleri falan kaldı bi :D midi klavye diye roland juno-d kullanıyom ehaeueah :D

söyleyen erdemlerin solisti sanıyorum tam bende tanımıyorum ama parça çok hoş şahsen çok beğeniyorum :)[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
Sosyal ağlarda paylaş

hangi davulla :D
evde davul yok çaldırtmamda ayrıca bass bile çalamıyom ben evde :D öveçlerde oturuyom[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
Sosyal ağlarda paylaş

ehueheh cüneyt abi sağlamdır.20 senedir çalıyo,ankara kent orkestrasında,ayrıca 300den fazla albümde yer almış bi abimiz :) iyidir yani[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...