Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım edin hasta oldum

Polly

Öne çıkan mesajlar

Google Earth adlı programı internet kafeden gördüm kulandım ve hasta oldum diyebilirm.Gerkçekten süper.Ama şöle bi sorun var winsdows XP istiomuş..bilgisayarımın eski olmasından dolayı yükletemedik XP..windows 98 im var bunda kullanmanın herangi bi yolu varsa lüütfen yardım edin gerçekten kullanmak istiorum bunu..[signature][hline]Spiders through my head..

Paticik Kızlar Klübü
Sosyal ağlarda paylaş

pc nin özellikleri xp yi kaldırck nitelikteyse xp yüklet rahat rahat kullan.
ama eğer xp kaldrmaz diosan biras zor malesef.[signature][hline]Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler
Yormasın seni boşa geçen günler
Aldatmasın seni çekip de gidenler
Sakın arkana dönüp bakma
Krallar önde gider!!!
Sosyal ağlarda paylaş

elesso kendi adına konuş lütfen :) ben psikopata bağladım japonya civarında tsunami dalgası falan buldum, caddebostanda füzemsi bi yansıma buldum (tabii füze deil) daha bi sürü şey buldum :D[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true

[Bu mesaj Mr_Hand tarafından 24 Ekim 2005 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

buldum ben onun yolunu ama ezbere hatırlamıyorum. uzun zaman oldu.
cafedeki pclere yüklemek istediğimizde bi kaç ayar çekip yapmıştım, sonrada cafe sahibi bi sorun olursa okuyup aynısını yapsın diye yazı dosyasına kaydetmiştim.
yarın cafeye gidince buraya yazarım.

ilave : başlık yazarken biraz daha dikkat edersen sevinirim. mesajını okuyup başlığı hangi anlamda yazdığını farkedinceye kadar ömrümden seneler gidiyor![signature][hline]http://grin.hq.nasa.gov/
Deep Space

[Bu mesaj Lonely tarafından 25 Ekim 2005 04:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 25 Ekim 2005 04:03 tarihinde demiş ki:
buldum ben onun yolunu ama ezbere hatırlamıyorum. uzun zaman oldu.
cafedeki pclere yüklemek istediğimizde bi kaç ayar çekip yapmıştım, sonrada cafe sahibi bi sorun olursa okuyup aynısını yapsın diye yazı dosyasına kaydetmiştim.
yarın cafeye gidince buraya yazarım.

ilave : başlık yazarken biraz daha dikkat edersen sevinirim. mesajını okuyup başlığı hangi anlamda yazdığını farkedinceye kadar ömrümden seneler gidiyor!

tşkkr ederim olmasa da..başlık açmada bi sorunum var benim..isimleri ilginç oluo genelde ama içimden geldiği gibi işte..[signature][hline]Spiders through my head..

Paticik Kızlar Klübü
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...