Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresteki gm ler coştu

D4Rt4NY4N

Öne çıkan mesajlar

selam
bende banlandım diil dupe upgrade bile yapmadan ne np transfer ne hack ne makro hiç bişi kullanmadım bazı gold bazı premium üyelik aldım np m çok azdı itemlerimde ranking sitesinde ne yazıoya onlar vardı bot hariç +6 shell 2 tane +6 dark vane ve itemlerin hepsinin yeri belli ve yine uzun süre kullandığım itemlerdi ve yine itemler dupe olmuş olsa bile neden silmediler ve neden banladılar ve par yine para verdim bu şerefsizlere

mantık yok adalet yok hak yok... ben bıraktığımda uskoyu regedit oynamaları dupeler had safhadaydı myko ya başladım 52 oldum ama orada da lag sıkıntısı baydı..

sonuç olarak ares için diil usko için söylüyüorum her an birinize herşey olabilir mantık aramayın muhatap aramayın..

çünki ne muhatap ne cevap bulamıcaksınız.

selamlar

eski assasin 61 % 75
server : ares orc
Sosyal ağlarda paylaş

Daha çok göze batan ve Np si yüksek lvl i düşük adamLarLa uğraşıyorlar.!

Sıra bize gelDi hayırLısı ://

ama charım 2 defa dupe testinden geçti inş bişiy olmaz en son hacklendiğinde Rollback attırdım :/[signature][hline]Name: ::TaLkative::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 61 %25
np: 180 k +
Job: Paper Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
adletine sokem gm areste lvl i yüksek comgo yapan ve dupe yapan adamlar cz de np kasarken hiç biri bann yemezken a.q biz yiyoz nasıl iş??

sen tr den atılan dlee deil msn +3 amulet of dexin acısı çıktı. ee doğaldır kuyruk acısı war tabi[signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:Knights
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x
Sosyal ağlarda paylaş

bende hack yedikten sonra usko yu bıraktım şu an japkoda warior kasıyorum ama orada da parasızlıktan bişey yapamıyorum itemler ucuz ama pazarcılık denen bişey yok masa açıyorum allahın japonu benden değil aynı malı daha pahalıya satan japondan alıyo. oradada kafam bozuk anlayacağınız ama orada lag ve sebepsiz ban yok gerçi en kötü yanı her taraf kosp çu moradonda civciv bile kasılmıyo köşe başı okçu olmuş. neyse umarım adam gibi bir server buluruz...[signature][hline]SG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaLkative, 24 Ekim 2005 23:24 tarihinde demiş ki:
Daha çok göze batan ve Np si yüksek lvl i düşük adamLarLa uğraşıyorlar.!

Sıra bize gelDi hayırLısı ://

ama charım 2 defa dupe testinden geçti inş bişiy olmaz en son hacklendiğinde Rollback attırdım :/

göze batma kavramı =keyfilik bi kere woot admin ve oyun oynuyo böle bi saçmalık var mı ?? ondan sonra ona ppl ban buna ppl ban adama dokunan ban işte adalet bu..

yok premium a bişi olmaz yok dupe yapmama hikaye...
adam çatır çatır gold bar basıyor tık yok walla
ya da 5 aydır kospdayım dior yık yok dior buna ne demeli
char açılıp admin gm senin taaa diip char açılıp clan kuruluyo :))) charda bişi yok

velhasıl yapanın yanında kar kalıyor..

[Bu mesaj alkoc tarafından 24 Ekim 2005 23:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordSevo, 24 Ekim 2005 22:14 tarihinde demiş ki:
duper ama adamlar aynı anda da premium üye gm e para kazandırıyolar ama sen normal oyuncusun o yüzden seni ban lıyo... anlıycan herşey sadece duygusal :)

eger dupe/kops vs. anlaşılırsa pre. valla dinlemeyip banlıyolar..bunun bir çok örnegi var^^[signature][hline]server:Ares
Level 62 %15
Elemental lord
Np:50k+
Clan:Yok malesef :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bildiğim kadarı ile JapKo da -30 adamlara macro serbest ama autoloot yasak.
Tam bilgili değilim sadece bir arkadaş söyledi. Ki nitekim bende -30 iken macro ile maradonun göbeğinde 30 oldum .Kimse de bişi demedi. Hala da bir sürü kişi yapıyor bu işi.[signature][hline]Kahrolsun Kempire / Kompire
Sosyal ağlarda paylaş

said:
D4Rt4NY4N, 24 Ekim 2005 20:29 tarihinde demiş ki:
adletine sokem gm areste lvl i yüksek comgo yapan ve dupe yapan adamlar cz de np kasarken hiç biri bann yemezken a.q biz yiyoz nasıl iş??

banlandığına göre vardır bişey[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 102.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

kou başlığı çok doğru
GM lerin oyun sırasındaki konuşmaları o kadar saçma olmaya başladıki gülmemek elde değil;
CZ de merchant açılmayacakmış cevap : "SANANE" . Bende açtım neden para lazımdı inn hostese girmek için ve merchant açıp satış yaptım ve sağolsun biri aldı ve inn hostese girdim.
BU şekilde akılsız GM lerden hiç birşey ummuyorum. 24.10.05 gecesi saçma sapan bissürü anons yaptılar. Ah bi tanesi ile tanışma fırsatım olsa soracam hangi akla hizmet yazıyo onları.
GM lerden adalet beklemiyorum güçlüye değil garibana yapıyolar yapacaklarını.
Herkese sabırlar dilerim...
Saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...