Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ROGU ÇITIN

ERKUT

Öne çıkan mesajlar

tabi hemen satıyım güzel hatrın için sana. ama +7 olduğu ve 39 dex bonuslu olduğu için 3.5m. fazlaysa pazarlık yaparız tabe[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Sosyal ağlarda paylaş

ondan alma olm onunkiler düp(!) ben biliyom :-P[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Sosyal ağlarda paylaş

hadi len necroymuşmuş. biz bilmiyoz sanki senin tüpten(düpe:D) ban yediğini. inanma olm buna tüp bununkiler[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bu necro varya tüpçünün önde gideni :D[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Birincisi CAPS AÇIK Topic leri sevmiyoruz biz Pati ailesi olarak
İkincisi ROGU ÇITIN diye açarsan LOl bab the kenk of the bab of diye cevap verırler anlamazsın sende onun tam adam akıllı ismini yazarsan dalgaya almazlar seni :P[signature][hline][b]cats rulz =)
bab the kenk of the bab of the kenk lame of the kenk bab the kenk tmm bab kesme bab pls bab the kenk of the bab of the kenk of the baB OF THE The kenk öeeh süx be kanky
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 24 Ekim 2005 17:21 tarihinde demiş ki:
aga ben ayarlarim sana birak bu ezikleri aga ben biliom bunlarin derdini amma neyse

:-p çok acımasız gördüm kendimi :D

Hmm ezik yalnız :PP laflarına dikkat et aman diyim yörüngede bulma kendini[signature][hline][b]cats rulz =)
bab the kenk of the bab of the kenk lame of the kenk bab the kenk tmm bab kesme bab pls bab the kenk of the bab of the kenk of the baB OF THE The kenk öeeh süx be kanky
Sosyal ağlarda paylaş

bu necro varya skillbug fln da kullanıyo. dupe yapıyo milletin malzemesi alıp kaçıyo fln. bikeresinde aynı partide değildik bunla bu yanımda duruyodu. ben bi yaratık kestim bu koştu sırtladı kutuyu götürdü. koştum yetişemedim sw basmış adi. necro işte[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:

[Bu mesaj Eternalus tarafından 24 Ekim 2005 17:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...