Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben Human oldum xD

bareme

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar 4 5 aydır bu oynu oynuyorum kardeşim human dı ben ona inat orc oldum onu kesecem yaa xD ama 4 ayda lvl 55 takıldım lr mag oldum flame oldum glac. olmadı kurtarmadı ne yaptıysam vız vız sonunda birde human olam dedim ula ne güzel şeymiş cevren olması beni 2 gunde lvl 50 yaptılar dondum kaldım xD anlatmak istedğim ezik herzaman ezik kalıyor bu oyunda party aga party aga full aga clan party cevabı idi

orc iken paper mag dim 5 gundur skill bug kullandım bam yerim kurtulurum diye bile bile olumune xD ama anasını satam şansım yok geçen saat 6 gibi idi cz ben yine nova sallıyorum onumdeki adam birden yok oldu noticede bam yediği soylendi o arada ben nova attım 1 kişi aldım arkasından frost çaktım sıra bende dedim gm beni atmadı xD

Oyundaki tek adelatsiz ÇEVRE.... orclar bunu aşmassa durum eşitlenmez..ben dayanadım artık oysakı 2 hafta içinde pre uyelikde 60 olma şansım bile wardı. neyse human olduk onumuze bakacaz lvl şu anda 50 2 haftraya kadar 62 olurmuşum 3 gune kadar uyelik alacam turk gm oyuna girmesini bekliyom

Beni Party'den atan herkezi kesecem xD nick solemiyorum sevenim çok party veren azdı cunku :))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...